0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!

Do konca zostáva 35 dní 10 hodín 11 minút

Nakúpte u nás čokoľvek od 100 € na splátky s 0% úrokom na 10 mesiacov bez akontácie a nepreplatíte ani cent. Pri nákupe nepotrebujete žiadnu hotovosť a nákup pohodlne splácate 10 mesiacov.

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!

 

 1. Nakúpte si aspoň za 100 €

  Vyberte si akýkoľvek tovar v celkovej hodnote minimálne 100 €. Môže to byť jeden produkt, alebo kombinácia viacerých - je to len vás.
   
 2. Po spôsobe dopravy si zvoľte platbu na splátky

  V 2. kroku objednávky si ako spôsob dopravy vyberte dopravu domov kuriérom alebo osobný odber v predajni a spôsob platby vyberte "Splátky AHOJ". Po vyplnení vašich fakturačných údajov budete presmerovaný na portál splátkovej spoločnosti.
   
 3. Vyberte si typ úveru  0% navýšenie 10 splátok

  Po schválení zmluvy, ak ste už klientom vybranej splátkovej spoločnosti, zašle vám zmluvu elektronicky. Ak nie ste klientom, kuriér vám najskôr doručí zmluvu o elektronickej komunikácii a po jej podpise už ostatné vybavíte online.
 4. Prevezmite svoj tovar 

  Po podpise splátkových zmlúv vám doručíme objednaný tovar. Pri prevzatí neplatíte nič.
   
 5. 10 mesiacov splácate po 10% z ceny 

  Celú hodnotu nákupu budete splácať v 10 rovnakých splátkach nasledujúcich 10 mesiacov a nepreplatíte tak ani cent navyše.

Príklad:

predajná cena tovarov 500 €
priama platba kuriérovi 0 €
výška úveru 500 €
počet splátok 10
mesačná splátka 50 €
RPMN 0%
celk. suma k zaplateniu 500 €
úroková sadzba 0%

Viac o nákupe na splátky cez e-shop nájdete tu.


Poskytovateľom splátkového produktu je spoločnosť Amico Finance a.s. (AHOJ). Splátková spoločnosť si vyhradzuje právo zamietnuť žiadosť o úver bez udania dôvodu. V prípade poskytnutia úveru pre živnostníkov a dôchodcov môže splátková spoločnosť vyžadovať okrem dokladov totožnosti aj iné doklady (napr. potvrdenie od platcu starobného dôchodku, potvrdenie o podaní daňového priznania).


Akcia platí od 21. 3. do 6. 5. 2020.

Publikované: 21. 03. 2020

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore