10-ročná opraviteľnosť produktov Rowenta, Tefal a Krups

10-ročná opraviteľnosť produktov Rowenta, Tefal a Krups

Čo znamená opraviteľnosť produktov na 10 rokov? Naša firma sa zaviazala k tomu, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov.

Produkty Rowenta, Tefal a Krups sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať

Obrovské množstvo dielov je uskladnených v skladoch po celom svete pre ich jednoduchšiu dostupnosť a rýchlosť opravy (napr. viac ako 40 000 rôznych typov dielov je uskladnených vo Francúzsku).

Naša firma sa zaviazala skladovať všetky náhradné diely na obdobie 10 rokov, na väčšinu vyrobených výrobkov.

5,7 miliónov náhradných dielov skladom

Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Náklady na opravu sú často lacnejšie ako výmena produktu, a to predovšetkým v dôsledku zníženia cien náhradných dielov (30 % v priemere od roku 2012). Oprava nemení žiadnym spôsobom kvalitu výrobku, a obmedzuje vplyv odpadu na životné prostredie.

Oprava je jednoduchá

Pri krátkej návšteve autorizovaného servisu môže byť chybná časť vášho produktu Rowenta, Tefal a Krups rýchlo vymenená. To pomáha zaručiť opravu výrobku po záručnej dobe a na ďalšie nasledovné roky.

Náhradné diely a príslušenstvo si môžete objednať priamo vy online:

Náhradné diely Rowenta

Náhradné diely Tefal

Náhradné diely Krups

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.