1MORE Spearhead VR čierny

Cena:
149,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset 1MORE Spearhead VR v čiernej farbe prinesie do vašich uší hyper-realistický 3-rozmerný herná a zábavný zážitok vďaka 7.1 kanálovému zvuku. Má konštrukciu z nehrdzavejúcej ocele s odpruženým náhlavným mostom pre dlhotrvajúcu životnosť a pohodlie. Dizajn slúchadiel je možné jednoducho prispôsobiť vďaka LED podsvieteniu s podporou 16 miliónov farieb. Frekvenčný rozsah slúchadiel tvorí 20 – 20 000 Hz, impedanciu 32 Ohmov a citlivosť 103 dB. Pre pripojenie využíva 1,3m USB kábel a 1,5m kábel s 3,5 mm jackom. Krištáľovo čistú komunikáciu prostredníctvom mikrofónu zabezpečuje technológia ENC, ktorá zároveň eliminuje šum na pozadí.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Podmanivý zvuk

Vstúpte do hry s 7.1 kanálovým priestorovým zvukom. Hyper-realistický trojrozmerný herný zážitok zabezpečujú 50mm meniče. Vynikajúce zvukové detaily a Super Bass VR Shock Wave vytvárajú nezabudnuteľný pocit z hry alebo aj počúvanej hudby.

Technológia ENC

Táto technológia eliminuje hluk v pozadí a využíva dvojité mikrofónové pole na odfiltrovanie šumu pozadia. ČI už súťažíte na profesionálnej akcii alebo doma, komunikácia zostáva krištáľovo čistá.

Maximálny komfort

Pevný, ale ľahký rám z nehrdzavejúcej ocele je vybavený nastaviteľným hlavovým mostom s odvetraním. Bude vyhovovať rozličným veľkostiam hlavy pre pohodlné nosenie bez tlaku počas dlhšieho používania.

Jedinečný dizajn

Plne prispôsobiteľný LED svetelný systém ponúka veľké množstvo farebných možností na vytvorenie vlastného originálneho vzhľadu. LED svetlá sa synchronizujú so zvukom hry, hudbou alebo vašim hlasom, čím získate pohlcujúci zážitok.

Pohodlná kontrola

Upravte hlasitosť, výšku bass VR rázovú vlnu a mikrofón bez toho, aby ste museli hľadať správne tlačidlo na kábli. Praktické ovládanie sa nachádza priamo na náušníku.

Aby dlho vydržali

Kovové brúsené povrchy nezanechávajú odtlačky prstov na povrchu. Sú odolné voči korózii a zároveň pevné a ľahké. Náhlavný most zo zinkovej zliatiny zaručuje odolnosť.

Pripojenie

Slúchadlá ponúkajú k dispozícii duálne pripojenie. Prostredníctvom káblu s USB konektorom je možné nastaviť svetelné efekty a počuť 7.1 kanálový priestorový zvuk so super bassmi. Audio kábel s 3,5mm výstupom umožní slúchadlá použiť na telefóne a ďalších zariadeniach.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 103 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: 1more
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 324 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 103 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Konektivita

Odnímateľný kábel: Áno
Dĺžka kábla: 1,5 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ostatné

Kód produktu: H1005

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore