1More Stylish True Wireless E1026BT čierne

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 129,00 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší 1More Stylish True Wireless E1026BT v čiernom farebnom prevedení s kovovým povrchom sú úplne bez drôtov, takže budete cítiť slobodu pri pohybe či počas športu bez obetovania kvality zvuku. Sú malé a ľahké, ale napriek tomu poskytujú čistú a bohatú reprodukciu plynúcu z vodiča s priemerom 7 mm s titánovou kompozitnou membránou. Stabilný a rýchly bezdrôtový prenos zaobstará technológia Bluetooth v4.2 a o kvalitné telefónne hovory sa postará inovatívna technológia DSP (pre potlačenie okolitého hluku) a mikrofón MEMS. Optimalizovaná batéria poskytne 2,5 hodiny nepretržitého prehrávania/hovoru na jedno nabitie a s dobíjacím puzdrom možno túto dobu predĺžiť až na 8,5 hodiny.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 69 %

Zvážte aj tento produkt

Bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds v štýlovej čiernej farbe zaujmú nielen svojim dizajnom, ale aj kvalitnou reprodukciou zvuku od značky AKG. Slúchadlá sú uložené v praktickom puzdre, ktoré ich chráni pri prenášaní. Taktiež ich veľmi rýchlo nabijete aj cez váš smartfón, a to vďaka funkcii bezdrôtového zdieľania energie.

Základné parametre

  • Rozhranie: USB-C
  • Štýl nosenia: do uší

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Úplná sloboda a výnimočný zvuk

Úplne bezdrôtový dizajn vám umožní počúvať obľúbenú hudbu bez obmedzení. Vychutnajte si vynikajúcu kvalitu zvuku a bezproblémovú funkčnosť s akýmkoľvek zariadením s podporou Bluetooth.

Titánový dynamický vodič

Dynamický budič s priemerom 7 mm s titánovou kompozitnou membránou, určený pre kompaktné slúchadlá, vyvažuje silné basy a vynikajúce detaily. Reprodukuje krištáľovo čistý zvuk v ultra kompaktnom prevedení pre vyššiu účinnosť. 

ENC mikrofónová technológia

Technológia DSP pre potlačenie okolitého hluku poskytuj krištáľovo čistú komunikáciu, akoby ste hovorili tvárou v tvár, zatiaľ čo mikrofón MEMS s vysokou stabilitou eliminuje statické pozadie, takže váš hlas bude počuť zreteľne.

LDS anténa

Prispôsobená anténa LDS s laserovým tvarom na vnútornej strane slúchadla je navrhnutá tak, aby zabezpečovala plynulé spojenie s hudbou a telefónnymi hovormi v dôsledku menšieho rušenia a prenosu signálu.

Dva režimy spojenia Bluetooth

Využite štandardné párovanie Bluetooth s oboma slúchadlami pre dokonalý zážitok z počúvania hudby alebo jednoduché párovanie so správnym slúchadlom vhodné pre telefónne hovory.

Perfektná ergonomika

Ľahké klapky do uší so 45° šikmými tryskami prirodzene ležia v ušných kanálikoch, aby pevne držali aj pri dlhšom používaní. Silikónový háčik zase poskytuje stabilnejšie uchytenie, keď ste na cestách.

Kľúčové vlastnosti

  • Skutočný bezdrôtový dizajn pre úplnú slobodu

  • Technológia environmentálneho potlačenia hluku DSP

  • Dynamický ovládač s titánovou kompozitnou membránou

  • Multifunkčné tlačidlo na ovládanie skladieb a telefónnych hovorov

  • Elegantný kovový povrch

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: 1more
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: 1more
Stupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 6,2 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

Rozhranie: Bluetooth
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Zvuk

Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie: 2,5 hod.

Ostatné

Kód produktu: E1026BT-BLACK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore