360 Fly 4K - panoramatická akčná kamera

Zobraziť

Wi-Fi: Áno, GPS: Áno, Rozlíšenie: 16 mpx, Odolné prevedenie: Áno Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Základom akčnej kamery 360fly 4K je výkonný 16-megapixelový obrazový senzor s Ultra HD rozlíšením 2880x2880 pixelov, ktorý nahráva bez zlučovania, alebo spájania viacerých obrazov. Kamera 360fly 4K je vodotesná do hĺbky až 10 metrov, je prachuvzdorná, odolá voči pádom a naviac je pogumovaná, takže sa nemusíte báť, že sa vám vyšmykne. Oproti predchodcovi disponuje naviac pohybovým a audio senzorom aktivity, časozberným snímaním, pohľadom prvej osoby, vstavaným gyroskopom, GPS prijímačom, 64 GB integrovanou pamäťou a prenosom streamovaného 360° videa cez aplikáciu Livit.

Obrazový senzor

Panoramatická akčná kamera 360 Fly 4K disponuje výkonným 16 Megapixelovým obrazovým senzorom s Ultra HD rozlíšením 2 880 x 2 880. Akéhokoľvek zlučovania alebo spájania viacerých obrazov sa obávať nemusíte. Počas celej doby zabezpečuje kvalitný prenos obrazu i zvuku. 

Dizajn

Svojim elegantným a nadčasovým vzhľadom si okamžite získa Vašu pozornosť. Kamera bude skvelým riešením aj do prostredia s „drsnejšími“ podmienkami. Je vodotesná až do hĺbky desiatich metrov (1ATM), prachuvzdorná a odolá voči pádom. Vďaka pogumovaniu po okraji sa s ňou veľmi dobre manipuluje. 

Funkcie

V porovnaní s predchádzajúcim modelom je táto akčná kamera 360 Fly 4K vybavená pohybovým a audio senzorom aktivity, časozberným snímaním, pohľadom prvej osoby (POV), vstavaným gyroskopom, GPS prijímačom, 64 GB vstavanou pamäťou a prenosom streamovaného 360° videa (360° Live Streaming) cez aplikáciu Livit.

Obsah balenia

  • 360fly 4K Kamera
  • USB 2.0 Kábel
  • Nabíjacia kolíska
  • ACA (Action Camera Adapter – Adaptér pre akčné kamery)
  • Obal na prenášanie
  • Zjednodušená príručka
  • Záručný list

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
GPS Áno
Rozlíšenie 16 mpx
Odolné prevedenie Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia 360 Fly 4K - panoramatická akčná kamera

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené