A-DATA UV210 64GB USB 2.0

Cena:
36,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,74 €

Doprava už od 2,90 €

Len vystavené kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Flash disk A-DATA UV210 vás zaujme hneď na prvý pohľad svojim jednoduchým kovovým prevedením striebornej farby, ktoré sa môže popýšiť okrem štýlovosti i vysokou odolnosťou. Vďaka výrobnému procesu COB „chip on board“ je konektor odolný voči prachu a nečistotám. Úložisko poskytuje dostatočnú kapacitu 64 GB, ktorú využijete na zálohovanie a prenášanie vašich súborov a multimediálneho obsahu. Pracuje s rozhraním USB, ktoré umožní vysoké prenosové rýchlosti, čo sa hodí najmä pri práci s kapacitne veľkými súbormi. Aby ste ho mali vždy po ruke a na bezpečnosm mieste bol vybavený uškom slúžiacim na pripevnenie USB kľúča ku kľúčenke alebo taške.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj

Služby k produktu

Hore

Popis produktu

Odolný a praktický

Telo USB kľúča zhotovené z pevnej zliatiny zinku sa vyznačuje pieskovanou povrchovou úpravou, ktorá zaistí vysokú odolnosť voči škrabancami a nečistotami. Vďaka výrobnému procesu COB, pri ktorom je čip kladený rovno na dosku je konektor a tým aj vaše dáta chránený pred poškodením vodou, prachom i nárazmi. Tak sa môžete spoľahnúť, že vaše súbory ostanú chránené a zálohované.

Vysoká rýchlosť prenosu

S vysokou prenosovou rýchlosťou, ktorú zaistí rozhranie USB 2.0 je práca i so súbormi s väčšou kapacitou hračka. Flash disk ponúka zásluhou spätnej kompatibilite s rozhraním USB 1.1. ešte širšiu škálu možností využitia. Toto ultraľahké a kompaktné zariadenie sa vyznačuje širokými možnosťami konektivity. Presuňte súbory, fotografie, videá a akýkoľvek iný obsah medzi počítačmi Mac OS, Windows PC, Android a iOS s maximálnym komfortom a plynulosťou, ktorú USB kľúč zaručuje. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita: 64 GB
Veľkosť USB: USB
Typ USB: USB 2.0

Ďalšie vlastnosti

Značka: Adata
Spracovanie: štýlový
Zabezpečenie: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 4,5 mm
Výška: 12,2 mm
Dĺžka: 39 mm
Hmotnosť: 6 g

Dátové úložisko

iKapacita: 64 GB

Konektivita

Veľkosť USB: USB
Typ USB: USB 2.0

Ostatné

Kód produktu: AUV210-64G-RGD

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore