Acer Aspire XC704, DT.SZLEC.004 (čierna)

Predaj tohto produktu bol ukončený

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Kompaktný stolný počítač

Spoľahlivý stolný počítač ACER Aspire AXC-704 na prvý pohľad zaujme svojimi malými rozmermi, ktoré určite oceníte pri jeho umiestnení vo vašej pracovni. Či už na poličke, na rohu Vášho pracovného stola alebo ukrytý pod ním, všade jednoducho zapadne. Je výborným počítačom na ukladanie multimédií, hranie PC hier alebo používanie výukových aplikácií pre najmenších, ale zároveň aj výborným zariadením pre produktívnu prácu pre študentov.

Spoľahlivý výkon

Produktívna práca, sledovanie videa, oddychové hranie hier a kontakt s priateľmi cez internet - to všetko a ešte omnoho viac ľahko zvládnete vďaka spoľahlivému výpočtovému výkonu, ktorý Vám tento počítač prináša. Jeho výkonný a moderný dvojjadrový procesor Intel Core N3050, ktorý je taktovaný na frekvenciu 1,6 GHz a s možnosťou zvýšenia až na 2,16 GHz tvorí jadro tohto zariadenia. Grafická karta Intel HD Graphics zabezpečí výborné prezeranie multimediálneho obsahu.

Bohatý úložný priestor

Pri práci aj zábave na počítači sú vždy kladené vysoké nároky na úložný priestor. V tomto počítači je ho dostatok vďaka pevnému disku s veľkosťou až 1 TB, na ktorý si ľahko uložíte všetky Vaše fotografie, videá a iné multimediálne súbory. So softvérom Acer Cloud máte navyše možnosť umiestniť Vaše súbory na spoľahlivé servery Acer a mať ich k dispozícii odkiaľkolvek budete potrebovať. Operačná pamäť v tomto počítači má kapacitu 4 GB a zabezpečuje plynulý chod aplikácií. 

Ďalšie užitočné funkcie

Vynikajúci produktívny potenciál podčiarkuje operačný systém tohto počítača. Jedná sa o najnovší Windows 10, ktorý je nabitý užitočnými funkciami a tvorí spoľahlivé a prehľadné uživateľské prostredie. Ďalšou užitočnou funkciou je rozhodne čítačka pamäťových kariet, vďaka ktorej si ľahko prenesiete súbory z Vášho fotoaparátu alebo kamery priamo do počítača. Pripojenie monitora je možné pomocou HDMI portu. Port USB 3.0 je výhodou vďaka jeho vysokej rýchlosti prenosu dát. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ procesora: Intel Celeron
iFrekvencia procesora: 1,6 GHz
iOperačná pamäť RAM: 4 GB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer
Typ skrine: Tower

Operačný systém

iArchitektúra operačného systému: 64-bit

Procesor

iVyrovnávacia pamäť procesora: 2 MB
iTurbo Boost frekvencia (max): 2,16 GHz
Typ procesora: Intel Celeron
iFrekvencia procesora: 1,6 GHz
Verzia procesora: N3050

Dizajn

Typ skrine: Tower

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 4 GB

Dátové úložisko

iKapacita HDD: 1000 GB
iUkladacie médium: HDD

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore