Acer Aspire XC-830 DT.BDSEC.003 čierny

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Stolný počítač, Intel Pentium Silver J5040, 2 GHz, RAM 4 GB, Intel UHD Graphics 605, HDD 1000 GB, Optická mechanika, USB 2.0 4 ×, VGA 1 ×, čierna, Windows 10 Home. Viac info


Cena 349,99 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 379,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Stolný počítač Acer Aspire XC-830 v čiernej farbe má skriňu veľkosti MicroTower. Disponuje 4-jadrovým procesorom Intel Pentium J5040 so základnou frekvenciou 2 GHz, 4 GB operačnou pamäťou RAM typu DDR4 a integrovanou grafickou kartou Intel UHD Graphics 605. Ako úložisko pre súbory a dáta poslúži HDD disk s kapacitou 1 TB. Počítač je vybavený optickou mechanikou DVD±RW, portmi GLAN, 4x USB 2.0 a 2x USB 3.1 Gen 1, HDMI, VGA, bezdrôtovou technológiou Wi-Fi ac, čítačkou pamäťových kariet, klávesnicou a myšou. Dodáva sa s operačným systémom Windows 10 Home.

V klasickom štýle

Ak vám záleží na štýle alebo na veľkosti, stolný počítač Acer Aspire XC-830 bude vyhovovať vašim požiadavkám. Kompaktná skriňa šetrí na stole drahocenné miesto. Klasický kryt a jedinečne tvarované hrany dodajú vašej práci neopakovateľný štýl. V čiernej farbe skvele zapadne do každých kancelárskych priestorov. Stane sa vašim spoľahlivým spoločníkom na každodenné používanie.

Keď na výkone záleží

Procesor Intel Pentium J5040 so základnou frekvenciou 2 GHz si hravo poradí so všetkými úlohami. Asistuje mu operačná pamäť RAM o veľkosti 4 GB. Úložný priestor poskytne HDD disk s kapacitou 1 TB. Vďaka HD priestorovému zvuku 5.1 budete počuť každý hlas a špeciálne efekty jasnejšie. Plynulé prechody snímok a správnu prácu grafických rozhraní zaistí integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics 605.

Praktická konektivita

Pre správne fungovanie a využívanie stolného počítača Acer Aspire XC-830, je potrebné pripojiť externé zariadenia. Myš, klávesnicu, tlačiareň a ďalšie periférie pripojíte prostredníctvom portov USB 3.1 a USB 2.0. Zobrazovacie zariadenie je možné zapojiť vďaka výstupom HDMI a VGA. Sieťovú Konektivitu zabezpečuje rozhranie RJ-45. Samozrejmosťou je čítačka pamäťových kariet, vstup pre mikrofón a samostatný vstup pre slúchadlá. K dispozícii má navyše optickú DVD mechaniku.

Operačný systém Windows 10

Počítač Acer Aspire XC-830 má už predinštalovaný operačný systém Windows 10 Home 64-bitovou architektúrou. Prehľadné užívateľské prostredie ponúka aplikácie na vylepšenie a hry na spríjemnenie voľného času a to všetko nájdete vo windows obchode. Taktiež ponúka prepracovanú ponuku Štart s klasickým dizajnom v ľavej časti obrazovky. V pravej časti môžeme nájsť voliteľné Metro aplikácie. Windows 10 sa môže pýšiť novou verziou internetového prehliadača Microsoft Edge, inovovanými aplikáciami a ľahším nastavením počítača. Z predchádzajúcich verzií operačného systému si Windows 10 zachoval internetové úložisko OneDrive, ktoré umožní spravovať uložené dáta.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ procesora Intel Pentium
Frekvencia procesora 2 GHz
Verzia procesora Silver J5040
Počet jadier procesora 4
Poskytovaný OS Windows 10 Home
Operačná pamäť RAM 4 GB
Kapacita HDD 1000 GB
Názov procesoru Intel Pentium Silver J5040
GPU Intel UHD Graphics 605
Optická mechanika Áno

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Acer Aspire XC-830 DT.BDSEC.003 čierny

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Igor

29. 5. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Krátky kabel

Dobrá pamäť malo programov zadarmo