Popis produktu

Elegantné prevedenie

Výkonný LED monitor vás zaujme najmä štvorstranovým bezrámovým dizajnomAcer BE270UA UM.HB0EE.A08 má elegantne dizajnovaný stojan a podstavec, vďaka ktorému upúta pozornosť na každom stole. Konštrukcia nezaberá na pracovnom stole veľa miesta, súčasne však ponúka dostatočne veľkú plochu pre prácu.  Hodí sa na bežné používanie a svoje miesto si nájde hlavne v profesionálnom použití v kancelárskom prostredí, knižniciach alebo počítačových laboratóriách.

Flexibilný dizajn

Monitor Acer BE270UA UM.HB0EE.A08  možno nakloniť podľa potreby v rozsahu od -5 až do +35 stupňov. Správny uhol pre prácu si nastavíte pomocou Acer ErgoStand. Umožní vám ľahko a jednoducho nastaviť výšku monitoru v rozmedzí 150 mm. Monitor je možné nakláňať a otáčať. Takto si môžete monitor dokonale prispôsobiť vašim potrebám.

Špičkový obraz a výkonnosť

Monitor Acer BE270UA UM.HB0EE.A08 disponuje 27-palcovou uhlopriečkou a WQHD rozlíšením 2560 x 1440 pixelov. Vyznačuje sa dynamickým kontrastným pomerom 100M:1 a jasom 350cd/m2. Vďaka širokému pozorovaciemu uhlu 178° bude obraz monitora nádherný z každej strany bez akejkoľvek deformácie farieb. Odozva 5 ms vám ešte viac spríjemní pozeranie na displej.

Starostlivosť o vaše oči

Vďaka technológii AMD FreeSync vám zariadenie poskytne plynulé zobrazenie bez trhania či sekania snímok. Pomocou Acer EyeProtect účinne chráni a šetrí váš zrak. Disponuje modernou technológiou Flicker-Free, ktorá eliminuje blikanie pri všetkých úrovniach jasu. Znižuje únavu očí a šetrí váš zrak pri dlhodobom používaní. Prostredníctvom režimu pre minimalizovanie modrého svetla Blue Light Filter poskytuje vhodné podmienky pre trávenie času  pred počítačom.

Technické informácie

Tento monitor má jednoduchý a ladný vzhľad, no svojimi funkciami určite poteší každého profesionála. Zabudované dva kvalitné reproduktory vám spríjemnia sledovanie filmov alebo počúvanie hudby. Napojenie na počítač je však možné aj pomocou portov USB 3.1, HDMI a DisplayPortu. Okrem toho vám pomáha znižovať náklady za energiu a šetriť životné prostredie vďaka vyspelej ekologickej technológii Acer EcoDisplay.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 27 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 75
iPočet DVI:
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 27 "
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 75
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DVI:
iPočet VGA portov:
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 640 mm
Výška: 558 mm
Dĺžka: 247 mm
Hmotnosť: 8,5 Kg

Projektor

Počet farieb: 16

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 25,5 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS

Ostatné

Kód produktu: UM.HB0EE.A08

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore