Popis produktu

Elegantné prevedenie

Výkonný LED monitor vás zaujme najmä trojstranným bezrámovým dizajnomAcer BM320 má elegantne dizajnovaný stojan a podstavec, vďaka ktorému upúta pozornosť na každom stole. Konštrukcia nezaberá na pracovnom stole veľa priestoru, súčasne však ponúka dostatočne veľkú plochu pre prácu.  Hodí sa na bežné používanie a svoje miesto si nájde hlavne v profesionálnom použití v kancelárskom prostredí.

Ergonomický dizajn

Zvýšte efektivitu vašej práce vďaka otočnému stojanu. Obrazovku Acer BM320 je možné aj nakláňať a nastaviť jej výšku. Podporuje štandard VESA pre jednoduché umiestnenie monitora na stenu. Monitor môžete umiestniť do ľubovoľnej výšky či uhla a zdieľať tak obsah obrazovky s viacerími priateľmi alebo kolegami naraz. V čiernej farbe pôsobí elegantne a skvele vynikne na každom pracovnom stole. 

Starostlivosť o vaše oči

Vďaka technológii AMD FreeSync vám zariadenie poskytne plynulé zobrazenie bez trhania či sekania snímok. Pomocou Acer EyeProtect účinne chráni a šetrí váš zrak. Disponuje modernou technológiou Flicker Less, ktorá eliminuje blikanie pri všetkých úrovniach jasu. Znižuje únavu očí a šetrí váš zrak pri dlhodobom používaní. Prostredníctvom režimu pre minimalizovanie modrého svetla Blue Light Filter poskytuje vhodné podmienky pre trávenie času  pred počítačom.

Zvuk a pripojenie

Zvuk je zaistený pomocou kvalitných reproduktorov monitora Acer BM320. Monitor poskytuje bezproblémové pripojenie k počítaču, notebooku, hernej konzole a k iným externým zariadeniam. Je vybavený viacerými portami, aby ste mohli pracovať na viacerých úlohách naraz. Disponuje portom USB, HDMI, DVI, DisplayPort.

Detailný obraz

UHD monitor Acer BM320 ponúka zobrazenie akéhokoľvek obsahu v ohromujúci kvalite obrazu s rozlíšením Ultra HD . Fantastický obraz je prezentovaný v rozlíšení 3840 x 2160, ktoré je 4 × väčšie ako Full HD. Sledujte 4K obsah výnimočným spôsobom s realistickými detailmi. Odhaľte novú úroveň kvality obrazu v rozlíšení Ultra High Definition. S krátkym časom odozvy 5 ms, môžete sledovať rýchlu akciu na obrazovke zreteľne a plynule s menším pohybovým rozostrením.

Širokouhlá obrazovka

Vďaka monitoru Acer BM320 si užijete zábavu z každého uhla s panelom IPS. Jeho uhol pohľadu tvorí 178 stupňov v zvislom aj vodorovnom smere. Výsledkom je väčšia kvalita obrazu z viacerých perspektív. Bez ohľadu na to v akom uhle sedíte, alebo video sleduje viacero ľudí naraz,  Acer BM320 vám zaručí, že si skvelý obraz si vychutnáte v každej situácii. Obrazovka monitora je ideálna na sledovanie filmov či prezeranie fotografií, ktoré si vychutnáte vo vysokej kvalite z akéhokoľvek uhla.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 32 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iPočet DVI: 1
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 32 "
iRozlíšenie displeja (px): 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DVI: 1
iPočet VGA portov:
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 727,5 mm
Výška: 615,38 mm
Dĺžka: 200,8 mm
Hmotnosť: 7 Kg

Projektor

Počet farieb: 1

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 55 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS

Ostatné

Kód produktu: UM.JB6EE.009

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore