Popis produktu

Bezrámové prevedenie

Monitor Acer CB241H UM.FB6EE.045 zaujme hneď na prvý pohľad moderným prevedením v čiernej farbe. Rám okolo panela umožní jednoducho vytvoriť konfiguráciu viacerých monitorov, pričom prechody medzi ich obrazovkami budú takmer nerozpoznateľné. S takouto zostavou si hranie hier, či sledovanie filmov skutočne vychutnáte a získané panoramatické zobrazenie vás pohltí. Ponúka možnosť prevedenie bez rámu, ktoré doslova odstráni okraje obrazovky a zostane len obraz, od jednej hrany k druhej.

Acer EyeProtect 

Technológia FreeSync a Adaptive-Sync zjednotí obnovovaciu frekvenciu monitora s grafickou kartou, čím zaistí obraz bez trhania či sekania snímok. Pomocou Acer EyeProtect účinne chráni a šetrí váš zrak. Disponuje modernou technológiou Flicker Less a Blue Light Filter, čím eliminuje blikanie a minimalizuje modré svetlo. Poskytuje vhodné podmienky pre trávenie času  pred počítačom. Znižuje únavu očí a šetrí váš zrak pri dlhodobom používaní.

Úchvatná kvalita obrazu

Monitor Acer CB241H UM.FB6EE.045 ponúka zobrazenie akéhokoľvek obsahu v ohromujúci kvalite obrazu s rozlíšením Full HD . Fantastický obraz je prezentovaný v rozlíšení 1920 x 1080. Sledujte obsah výnimočným spôsobom s realistickými detailmi. Odhaľte novú úroveň kvality obrazu vo Full HD rozlíšení. 

Možnosti displeja

Keď jedna obrazovka nestačí, Acer CB241H UM.FB6EE.045 ponúka ďalšie možnosti - rozdvojenú obrazovku. S možnosťami Picture-in-Picture a Picture-by-Picture môžete pripojiť druhý počítač a sledovať naraz obaja obrazy. S krátkym časom odozvy 1 ms (GTG), môžete sledovať rýchlu akciu na obrazovke zreteľne a plynule s menším pohybovým rozostrením.

Technické informácie

Tento monitor má jednoduchý a ladný vzhľad, no svojimi funkciami určite poteší každého profesionála. Zabudované dva kvalitné reproduktory vám spríjemnia sledovanie filmov alebo počúvanie hudby. Napojenie na počítač je však možné aj pomocou portov DVI, VGA HDMI. Vďaka šikovnému prevedeniu stojana ErgoStand ponúkajú široké možnosti nakláňanie, otáčanie a úpravy výšky. So stojanom ErgoStand môžete obrazovku nastaviť prakticky do akejkoľvek polohy na rôzne účely. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 27 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iPočet DVI: 1
Zobrazovacia technológia: TN

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer

Display/Grafika

iUhlopriečka: 27 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DVI: 1
iPočet VGA portov: 1
iPočet DisplayPort výstup.:

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 612 mm
Výška: 464 mm
Dĺžka: 230 mm
Hmotnosť: 4,9 Kg

Projektor

Počet farieb: 16

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 35 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: TN

Ostatné

Kód produktu: UM.FB6EE.045

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore