Acer CB242Y UM.QB2EE.001 čierny

Uhlopriečka ("): 23.8 ", Počet HDMI portov: 1, Rozlíšenie displeja (px): 1920x1080, Zobraz.frekv. obrazovky (HZ): 75, Zobrazovacia technológia: IPS,

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Acer CB242Y UM.QB2EE.001 je skvele spracovaný monitor, ktorý vás uchváti svojim perfektným obrazom. O produkciu pekného obrazu sa stará 23,5" IPS panel. Jeho rozlíšenie je FullHD 1920x1080 pixelov s obnovovacou frekvenciou 75 Hz. Monitor je vybavený LED podsvietením, jeho odozva je 1m, maximálna hodnota jasu je 250 cd/m2 a kontrastný pomer 100M:1 . Vo výbave monitora sa nachádza podpora AMD Radeon FreeSync. Nechýba ani technológia šetrí váš zrak ako je Flickerless, BlueLightFilter, LowDimming a ComfyView. Súčasťou sú aj dva 2W reproduktory. Konektorová výbava obsahuje HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 a VGA. Výhodou je aj možnosť nastavenia náklonu monitora, jeho výšky i otočenie.

Nádherne farebný obraz

Acer CB242Y UM.QB2EE.001 nadchne svojim krásnym obrazom, ktorý ponúkne bohaté a krásne farby. Vybavený je IPS panelom s uhlopriečkou 23,5" a rozlíšením FullHD (1920x1080 pixelov). IPS panel všeobecne vyniká skvelými pozorovacími uhlami, ktoré dosahujú 178° vertikálne i horizontálne a nádhernými farbami, ktoré pôsobia realisticky. Inak tomu nie je ani v prípade tohto monitora, ktorý ponúkne aj 8bitovou farebnú hĺbku a je tak schopný zobraziť 16,7 miliónov farieb.

Moderné spracovanie

K peknému obrazu sa pridáva aj elegantný dizajn s miniatúrnymi rámčekmi okolo displeja. Monitor sa tak stane zároveň perfektným doplnkom vašej pracovne alebo kancelárie. Vďaka tenkým rámčekov môžete pohodlne využívať aj viacerých monitorov vedľa seba s miniatúrnym prechodom.

Flexibilný stojan

Pre maximálne pohodlie vybavil výrobca monitor Acer CB242Y UM.QB2EE.001 dômyselne spracovaným stojanom, ktorý vám umožní si prispôsobiť polohu monitora podľa vašich požiadaviek. Umožní vám nastaviť jeho náklon od -5° do 35°, ďalej jeho výšku a tiež jeho otočenie, vďaka prítomnosti pivotu. Stojan tiež skvele doplňuje dizajn monitora a svojou kruhovou podstavou zaistí monitora i skvelú stabilitu.

Radeon FreeSync™

Ďalšou užitočnou funkcionalitou monitora Acer Nitro XV273X UM.HX3EE.X01 je podpora Radeon FreeSync™. Táto technológia má za úlohu zaistiť maximálnu plynulosť obrazu a zabrániť vzniku anomálií a obrazových nedokonalostí, ktorý by mohli narušovať váš pôžitok z hry. Radeon FreeSync™ vyrovnáva snímkovú frekvenciu monitora s výstupom grafickej karty. Tým dôjde aj k zníženiu odozvy.

Bere ohľad aj na váš zrak

Aby ste mohli pracovať alebo hrať o niečo dlhšie, vybavil výrobca tento model niekoľkými technológiami, ktoré sa starajú, aby bol obraz čo najviac šetrný k vašim očiam a aby nedochádzalo k nadmernému zaťažovaniu a tým pádom aj rýchlejší únave vašich očí. Jednou z nich je Flickerless technológie, ktorej cieľom je eliminovať preblikávanie obrazu, ktoré vedie k nadmernému namáhaniu očí. Ďalej disponuje technológiou BlueLightFilter. Tá redukuje množstvo modrého svetla, ktoré tiež pôsobia nepriaznivo na náš organizmus. Nechýba ani špeciálna povrchová úprava panelu ComfyView, vďaka čomu je eliminované množstvo odrazeného svetla povrchom panela.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 23.8 "
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie displeja (px) 1920x1080
Zobraz.frekv. obrazovky (HZ) 75
Zobrazovacia technológia IPS

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Acer CB242Y UM.QB2EE.001 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené