Popis produktu

Bezrámové prevedenie

Monitor Acer CB271HKA UM.HB1EE.A05 zaujme hneď na prvý pohľad moderným prevedením v čiernej farbe. Rám okolo panela umožní jednoducho vytvoriť konfiguráciu viacerých monitorov, pričom prechody medzi ich obrazovkami budú takmer nerozpoznateľné. S takouto zostavou si hranie hier, či sledovanie filmov skutočne vychutnáte a získané panoramatické zobrazenie vás pohltí. Ponúka možnosť prevedenie bez rámu, ktoré doslova odstráni okraje obrazovky a zostane len obraz, od jednej hrany k druhej.

Acer EyeProtect 

Technológia FreeSync a Adaptive-Sync zjednotí obnovovaciu frekvenciu monitora s grafickou kartou, čím zaistí obraz bez trhania či sekania snímok. Pomocou Acer EyeProtect účinne chráni a šetrí váš zrak. Disponuje modernou technológiou Flicker Less a Blue Light Filter, čím eliminuje blikanie a minimalizuje modré svetlo. Poskytuje vhodné podmienky pre trávenie času  pred počítačom. Znižuje únavu očí a šetrí váš zrak pri dlhodobom používaní.

Úchvatná kvalita obrazu

UHD monitor Acer CB271HKA UM.HB1EE.A05 ponúka zobrazenie akéhokoľvek obsahu v ohromujúci kvalite obrazu s rozlíšením Ultra HD . Fantastický obraz je prezentovaný v rozlíšení 3840 x 2160, ktoré je 4 × väčšie ako Full HD. Sledujte 4K obsah výnimočným spôsobom s realistickými detailmi. Odhaľte novú úroveň kvality obrazu v rozlíšení Ultra High Definition. 

Možnosti displeja

Keď jedna obrazovka nestačí, Acer CB271HKA UM.HB1EE.A05 ponúka ďalšie možnosti - rozdvojenú obrazovku. S možnosťami Picture-in-Picture a Picture-by-Picture môžete pripojiť druhý počítač a sledovať naraz obaja obrazy. S krátkym časom odozvy 4 ms, môžete sledovať rýchlu akciu na obrazovke zreteľne a plynule s menším pohybovým rozostrením.

Technické informácie

Tento monitor má jednoduchý a ladný vzhľad, no svojimi funkciami určite poteší každého profesionála. Zabudované dva kvalitné reproduktory vám spríjemnia sledovanie filmov alebo počúvanie hudby. Napojenie na počítač je však možné aj pomocou portov HDMI, DVI DisplayPortu. Vďaka šikovnému prevedeniu stojana ErgoStand ponúkajú široké možnosti nakláňanie, otáčanie a úpravy výšky. So stojanom ErgoStand môžete obrazovku nastaviť prakticky do akejkoľvek polohy na rôzne účely. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 27 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iPočet DVI: 1
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 27 "
iRozlíšenie displeja (px): 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DVI: 1
iPočet VGA portov: 1
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 614 mm
Výška: 387,3 mm
Dĺžka: 236 mm
Hmotnosť: 7,4 Kg

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Projektor

Počet farieb: 1

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 35 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS

Ostatné

Kód produktu: UM.HB1EE.A05

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore