Popis produktu

Užite si svoje obľúbené hry naozaj naplno

Acer ED242QRA UM.UE2EE.A01 nadchne svojimi parametrami a výbavou náročnejších užívateľov a hlavne milovníkov počítačových hier. Monitor disponuje VA panelom s uhlopriečkou 23,8" a rozlíšením FullHD (1920x1080 pixelov). VA panel je vynikajúcou voľbou práve pre hráčov, vďaka jeho vlastnosti rýchleho prekresľovania s nízkou odozvou, ktorá dosahuje iba 4 ms. Vynikajúcim parametrom je tiež vysoká obnovovacia frekvencia 144 hz a podpora AMD FreeSync. Vďaka tomu môžete dosiahnuť veľmi kvalitného a plynulého obrazu v prípade, že je váš počítač vybavený kompatibilnou a dostatočne výkonnou grafickou kartou.

Elegantné spracovanie

Nielen pekný obraz, ale aj precízne a moderné spracovanie robí z tohto monitoru skvelú voľbu. Prevedenie s minimálnymi rámčekmi ZeroFrame™ a zakrivenie celého displeja, v polomere 1800 mm, vytvára štýlový dizajn, ktorý skvele doplní váš herný brloh o moderný prvok. Monitor je vhodný aj na bežnú kancelársku prácu alebo na sledovanie obľúbených videí, seriálov i filmov. Ide o univerzálny nástroj, ktorý vám umožní robiť čokoľvek s vynikajúcou obrazovou kvalitou.

Šetrný k vašim očiam

Aby ste mohli pracovať alebo hrať o niečo dlhšie, vybavil výrobca tento model niekoľkými technológiami, ktoré sa starajú, aby bol obraz čo najviac šetrný k vašim očiam a aby nedochádzalo k nadmernému zaťažovaniu a tým pádom aj rýchlejší únave vašich očí. Jednou z nich je Flickerless technológie, ktorej cieľom je eliminovať preblikávanie obrazu, ktoré vedie k nadmernému namáhaniu očí. Ďalej disponuje technológiou BlueLightFilter. Tá redukuje množstvo modrého svetla, ktoré tiež pôsobia nepriaznivo na náš organizmus. Nechýba ani špeciálna povrchová úprava panelu ComfyView, vďaka čomu je eliminované množstvo odrazeného svetla povrchom panela.

Polohovateľný stojan

Súčasťou monitoru je aj elegantný stojan, ktorý zaistí jeho dokonalú stabilitu. Zároveň nezaberá veľa miesta na stole. Výhodou je aj možnosť polohovania monitora v rozsahu od -5° do 20°. Vďaka tomu si môžete monitor prispôsobiť podľa svojich potrieb, aby ste mali stále skvelý výhľad a zároveň si zabezpečili aj perfektnú ergonómiu vášho pracovného alebo herného priestoru. Pre pripojenie monitora možno využiť DVI, HDMI a DisplayPort. Nechýba ani audio výstup pre možnosť pripojenia slúchadiel alebo reproduktorov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 23,6 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 144
iPočet DVI: 1
Zobrazovacia technológia: VA

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer
Nastavenie výšky: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 23,6 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 144
Tvar obrazovky: zakrivená
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DVI: 1
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 546 mm
Výška: 404 mm
Dĺžka: 194 mm
Hmotnosť: 3,39 Kg

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: VA
Povrch displeja: matný
Technológia bez blikania: Ano
Filter modrého svetla: Ano
Nastavenie sklonu: Ano
Pivot: Ne

Ostatné

Kód produktu: UM.UE2EE.A01

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore