Popis produktu

Skvelý obraz

Užívajte si jasný uhol pohľadu monitora Acer ET430Kwmiippx. Kino vám ožije pre očami priamo vo vašej domácnosti. Technológie zlepšenia farieb, zaostrenie obrazu a ochrany očí sú v rozlíšení 4K na displeji Acer ET430Kwmiippx bezchybne skombinované. Matná povrchová úprava zabezpečuje pohodlné sledovanie spoločne s Bluelight ShieldFlickerFree.

Veľkorysé sledovanie

Monitor Acer ET430Kwmiippx ponúka neobmedzený filmový pôžitok podobný kinu na displeji s uhlopriečkou 43 palcov. Panel IPS vám umožňuje pozorovať svoj monitor jasne pod uhlom až 178° a pritom zaručí rovnakú úroveň vysoko kvalitných farieb. Funkcie Acer Wide Viewing Angle umožňuje presné podanie farieb pri pozorovacích uhloch až 178°, takže bez ohľadu na to, odkiaľ sa budete pozerať, budú farby zobrazené dokonale.

Reproduktory

Dvojica reproduktorov vstavané priamo vo vašom monitore šetrí priestor, pričom stále ponúkajú kvalitný prežitok z počúvania. Ďalšou praktickou výbavou je že monitor Acer ET430Kwmiippx umožňuje ľahké uskladnenie slúchadiel pomocou háčiku umiestneného na zadnej strane displeja. Integrované reproduktory vytvárajú celkový výkon 14 W (2x7W).

Silné postavenie

Acer ET430Kwmiippx dodávajú eleganciu dve tenké, ale pevné kovové nôžky, na ktorých stojí celá kolosálna 43-palcová obrazovka spočíva v takej výške, aby ste ju mohli všetci obdivovať. V striebornej farbe vynikne na každom pracovnom stole. V kancelárii vytvorí multimediálne centrum pre prácu aj zábavu. Podporuje aj štandard VESA 100 x 100, ktorý vám umožní umiestniť monitor na stenu alebo iný stojan.

Všetko pre 4K

Keď sa posadíte pred obrazovku s rozlíšením 4K, už nikdy sa neuspokojíte s ničím menším. S rozlíšením 4K uvidíte viac a ďaleko viac si to užijete. Technológia Super Sharpness optimalizuje obraz zlepšovaním okrajov obsahu, ktorý má nižšie rozlíšenie, aby sa zdalo, že je zobrazovaný pri kvalitnejšom rozlíšení.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 43 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iPočet DVI:
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer

Display/Grafika

iUhlopriečka: 43 "
iRozlíšenie displeja (px): 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DVI:
iPočet VGA portov:
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 965,9 mm
Výška: 653,3 mm
Dĺžka: 242,8 mm
Hmotnosť: 15,5 Kg

Projektor

Počet farieb: 1

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 55 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS

Ostatné

Kód produktu: UM.ME0EE.010

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore