Popis produktu

Praktický dizajn

Monitor sa vyznačuje elegantným prevedením v čiernej farbe. Tlačidlá slúžiace na ovládanie sú prakticky umiestnené v prednej časti zariadenia pre ľahký prístup. Disponuje ergonomickým stojanom, ktorý umožní naklopiť obrazovku v rozsahu -5 až 15 stupňov. Takto si jednoducho upravíte pozorovací uhol podľa aktuálnej potreby pre čo najpohodlnejšie sledovanie. Výhodou je podpora VESA štandardu, ktorý umožní namontovať monitor pomocou držiaku na stenu, či posuvné rameno.

Pohodlné sledovanie

Šetrite vaše oči a nenechajte sa obmedzovať ich bolesťou. Monitor je vybavený technológiou ComfyView, ktorá zamedzí odrazom na displeji a tým predíde namáhaniu vašich očí. S technológiou Blue Light Filter Pro, ktorá odstraňuje škodlivé modré svetlo bez straty kvality obrazu a jasu, si vychutnáte dlhé hodiny sledovania a práce za monitorom bez nepríjemného pocitu. 

Vysoké rozlíšenie Full HD

Vychutnajte si váš obľúbený film či hru vo vysokom rozlíšení Full HD 1920x1080 obrazových bodov, ktoré monitor Acer KA240H ponúkne. Displej s uhlopriečkou veľkou 24 palcov a LED podsvietením vám sprostredkuje detailný a ostrý obraz s rýchlou odozvou len 4 ms. Funkcia adaptívneho riadenia kontrastu Acer Adaptive Contrast Management poskytne výnimočné sýte farby, s ktorými bude práca aj zábava výnimočným zážitkom. 

Šetrný k životnému prostrediu

Monitory Acer rady KA sú bezpečné pre užívateľov i životné prostredie. Využívajú bezortuťové podsvietenie s bielymi LED diódami a sklo displeja bez obsahu arzénu, čím prispievajú k ochrane prostredia. Navyše všetky obalové materiály zariadení značky Acer sú vyrobené z recyklovateľných materiálov. Zariadenie sa pýši hodnotením ENERGY STAR® 6.0.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 24 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iPočet DVI: 1
Zobrazovacia technológia: TN

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer

Display/Grafika

iUhlopriečka: 24 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DVI: 1
iPočet VGA portov: 1
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 567 mm
Výška: 398,8 mm
Dĺžka: 263,3 mm
Hmotnosť: 5 Kg

Projektor

Počet farieb: 16

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 26 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: TN

Ostatné

Kód produktu: UM.FX0EE.005

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore