Popis produktu

Pokročilá technológia chladenia

Aby vás v hernom boji nič nebrzdilo, je notebook vybavený pokročilými technológiami, ktoré zaistia stabilný chod. Technológia Acer CoolBoost pomáha zvládnuť chladenie i pri náročnejšom používaní. Vďaka nej môžete ručne ovládať proces chladenia. To umožní dvojici ventilátorov znížiť teplotu grafickej karty aj procesora ešte účinnejšie. Váš systém môžete spravovať v reálnom čase vďaka rozhraniu NitroSense.

Jednoduché zadávanie príkazov

Všetky príkazy máte k dispozícii prostredníctvom špeciálnej klávesy NitroSense. Vhod príde aj zvýraznenie klávesov so šípkami alebo klávesov WASD. Klávesy majú zdvih 1,6 mm. Červené podsvietenie zabezpečí dobrú orientáciu na klávesnici aj v prostredí s horším ovetlením. 

Špičkový výkon

O plynulý chod sa postará výkonný 6-jadrový procesor Intel Core i7-9750H so základnou frekvenciou 2,6 GHz. Ten spolupracuje s 16 GB operačnou pamäťou RAM. Jednoduché, rýchle a bezproblémové zobrazenie má na starosti samostatná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1660Ti s vlastnou 6 GB pamäťou typu GDDR6. Úložný priestor poskytne HDD disk s kapacitou 1 TB aj 512 GB SSD disk.

Pohlcujúci obraz

Zažite hry s jemnými detailami vďaka displeju s 17,3" uhlopriečkou. Ten disponuje rozlíšením 1920x1080 pixelov. Na realistické zobrazenie farieb využíva technológiu IPS, ktorá ponúkne široké pozorovacie uhly. K pohodliu pri sledovaní prispievajú tenké rámiky obklopujúce obrazovku z troch strán. 

Kvalitný zvuk

Náskok pred konkurenciou a intenzívnejší zážitok z hry poskytne vyladené audio. O to sa stará kombinácia technológií Waves MaxxAudio a Acer TrueHarmony. Waves MaxxAudio vylepší basy, dialógy a hlasitosť, zatiaľ čo technológia Acer TrueHarmony poskytne hlboké a bohaté zvukové efekty.

Rýchle pripojenie

S pripojením Killer Ethernet E25001 prevezmete kontrolu nad vašou sieťovou prevádzkou a získate tak náskok pred konkurenciou. Plynulé streamovanie hry zabezpečí Wi-Fi 802.11ax s technológiou MU-MIMO. Rôzne vaše periférie môžete zapojiť do portov HDMI, USB-C, 2x USB 3.1 alebo do USB 2.0.

Windows 10 Home

Aby bol notebook prístupný na používanie hneď po zakúpení, predáva sa už s predinštalovaným operačným systémom Windows 10 Home. Tento systém má prehľadné prostredie s množstvom skvelých funkcií a programov. Každého určite poteší jeho intuitívne ovládanie, ktoré oceníte tak pri práci ako aj zábave. Vylepšený operačný systém ponúkne vášmu zariadeniu väčšiu ochranu a to zásluhou pravidelných aktualizácii a inovatívnych technológií.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iOperačná pamäť RAM: 16 GB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 1
iPočet USB 2.0 portov: 1
iPočet USB 3.0 portov: 2
Wi-Fi štandardy: 802.11ax
iPočet port.Ethernet(RJ-45): 1
Počet USB 3.1 Type-C: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 381 mm
Výška: 25,4 mm
Dĺžka: 279 mm
Hmotnosť: 2,72 Kg

Procesor

Typ procesora: Intel Core i7
iFrekvencia procesora: 2,6 GHz
Verzia procesora: 9750H
iPočet jadier procesora: 6

Operačný systém

iPoskytovaný OS: Windows 10 Home

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iUhlopriečka: 17,3 "

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 16 GB
Typ vnútornej pamäte: DDR4

Dátové úložisko

iKapacita HDD: 1000 GB
iUkladacie médium: SSD, HDD
Kapacita SSD: 512 GB
Rýchlosť otáčok HDD: 7200 ot./min.
Rozhranie disku: PCIe, NVMe

Batérie

Výdrž batérie: 7 hod.

Grafika

iSamostatná grafická karta: Áno
Model grafickej karty: NVIDIA GeForce GTX 1660Ti
Pamäť sam. grafickej karty: 6000 MB

Mechanika a disk

iTyp optickej jednotky: bez mechaniky

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS
Povrch displeja: matný
Šasi: plastové
Podsvietená klávesnica: Áno

Ostatné

Kód produktu: NH.Q5DEC.007

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore