Popis produktu

Dychberúci obraz

Herný notebook ACER Nitro 5 vás prostredníctvom špičkových parametrov premiestni do sveta hier. V štýlom tele čiernej farby ukrýva bohatú výbavu pripravenú vám ponúknuť skvelý zážitok z jeho používania. Je vybavený 15,6“ displejom, ktorý vás vďaka technológii LED vtiahne priamo do deja hry. Zásluhou FullHD rozlíšenia 1920 x1080 obrazových bodov si vychutnáte kvalitný obraz, ktorého každý detail bude ostrý a farebné spektrum intenzívne.

Špičkový výkon

Plynulú a rýchlu cestu naprieč hernými svetmi vám zaručí výkonný procesor Intel Core i7-8750H v spolupráci s 8 GB operačnou pamäťou DDR4. Jednoduché, rýchle a hlavne bezproblémové zobrazenie, ktoré je pre hru tak dôležité má na starosti samostatná grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1060 s vlastnou 6 GB pamäťou typu GDDR5. Zásluhou kombinácie týchto parametrov sa vám do rúk dostane notebook, prostredníctvom ktorého môžete herné prostredie zcela ovládnuť a plne sa do neho ponoriť. 256 GB SSD disk1 TB HDD disk ponúknu dostatočný priestor na uloženie vašich súborov, hier a dát. 

Pokročilá technológia chladenia

Aby vás v hernom boji nič nebrzdilo, bolo zariadenie vybavené pokročilými technológiami, ktoré zaistia stabilný chod. Technológia prídavného chladenia Acer CoolBoost™ umožní zvládnuť chladenie i pri náročnejšom používaní. Vďaka nej budete môcť proces chladenia zo systému dvoch ventilátorov ručne ovládať, a tým znižovať teplotu grafickej karty a procesoru ešte účinejšie.

Bohaté možnosti pripojenia

Pri každom mobilnom zariadení by nemali chýbať možnosti bezdrôtovej konektivity a ani tento notebook nieje výnimkou. Pripojenie je zabezpečené prostredníctvom rozhrania WiFi a Bluetooth. Štandardom je tiež pripojenie cez 4× USB (1× 3.0/3.1 Gen 1; 1× 3.1 Typu C; 2× 2.0) a čítačku pamäťových kariet, ktoré ponúkajú bohaté možnosti pripojenia iných zariadení a periférií k notebooku. Chýbať nemôže ani port HDMI a rýchle pripojenie Gigabit Ethernet.

Prekonávanie zvukových hraníc

K dokonalému hernému zážitku neoddeliteľne patrí aj kvalitný zvuk. V pôsobivej podobe si ho môžete vychutnať vďaka spolupráci špičkového hardvéru a vylepšeným funkciám. Technológia Dolby Audio™ Premium dynamicky optimalizuje zvuk a vylepšuje hlasitosť, zásluhou čoho je zvuk jasný, zreteľný a pripravený vtiahnúť vás do deja. Naplno to oceníte pri sledovaní filmov a počúvaní hudby, keď vás zvuk za pomoci hlbokých bás a silných vokálov celých pohltí.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie je jednoduché a praktické zásluhou intuitívneho touchpadu, ktorý bol navrhnutý tak, aby bol presný a veľmi citlivý. Inovatívna technológia využitá pri vývoji zariadenia využíva funkciu rozpoznávania dlane, ktorá dômyselne rozlíši medzi dotykom dlane a prstov a tak predíde nechcenému posunu kurzora. Účelu čo najviac vám zjednodušiť ovládanie bola prispôsobená taktiež klávesnica. Obdarená červeným podsvietením, zvýraznenými klávesami WASD a nízkym zdvihom kláves je vhodná najmä pre hráčov, ktorým sa stane vynikajúcim pomocníkom pri zdolávaní herných súperov. 

Windows 10 Home

Aby vám bol notebook prístupný na používanie hneď po zakúpení, predáva sa už s predinštalovaním operačným systémom Windows 10 Home. Tento systém má prehľadné prostredie s množstvom skvelých funkcií a programov a tak poskytuje zábavu a produktivitu priamo vo vašom počítači.  Každého určite poteší jeho intuitívne ovládanie, ktoré oceníte tak pri práci ako aj zábave. Vylepšený operačný systém ponúkne vášmu zariadeniu väčšiu ochranu a to zásluhou pravidelných aktualizácii a inovatívnych technológií.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iOperačná pamäť RAM: 8 GB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 1
iPočet USB 2.0 portov: 2
iPočet USB 3.0 portov: 1
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
iPočet port.Ethernet(RJ-45): 1
Počet USB 3.1 Type-C: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 390 mm
Výška: 26,8 mm
Dĺžka: 266 mm
Hmotnosť: 2,7 Kg

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Áno
Podsvietená klávesnica: Áno

Procesor

Typ procesora: Intel Core i7
iFrekvencia procesora: 2,2 GHz
Verzia procesora: i7-8750H
iPočet jadier procesora: 6

Obsah balenia

Obsah balenia: AC adaptér

Operačný systém

iPoskytovaný OS: Windows 10 Home

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
Zobrazovacia technológia: IPS
Povrch displeja: matný
iUhlopriečka: 15,6 "

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 8 GB
Typ vnútornej pamäte: DDR4

Dátové úložisko

iKapacita HDD: 1000 GB
iUkladacie médium: HDD, SSD
Kapacita SSD: 256 GB
Rýchlosť otáčok HDD: 7200 ot./min.
Rozhranie disku: SATA

Grafika

iSamostatná grafická karta: Áno
Model grafickej karty: NVIDIA GeForce GTX 1060
Pamäť sam. grafickej karty: 6000 MB

Mechanika a disk

iTyp optickej jednotky: bez mechaniky

Ostatné

Kód produktu: NH.Q3XEC.001

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore