Acer Predator Aethon 500

Cena:
169,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,38 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Herná klávesnica Acer Predator Aethon 500 má čierne vyhotovenie. Pohodlie pri dlhodobom hraní zabezpečuje odnímateľná magnetická podložka pod zápästie. Plnohodnotná klávesnica ponúka klávesy v americkej lokalizácií. Tie sú umiestnené na mechanických spínačoch Kailh Blue, ktoré poskytujú rýchlu odozvu a vydržia približne 70 miliónov stlačení. Vďaka funkcií N-Key Rollover môžete stlačiť viac klávesov súčasne. Vo výbave má aj RGB LED podsvietenie s 9 prednastavenými svetelnými efektmi. Stabilné pripojenie medzi klávesnicou a počítačom zabezpečuje kábel s USB konektorom. Podporuje operačný systém Windows.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Herná klávesnica Asus ROG Claymore (US) v čiernom hliníkovom prevedení s odnímateľnou numerickou časťou vám poskytne dokonalú kontrolu v hernom titule každého žánru. Porazte svojich súperov za pomoci špičkových mechanických klávesov so spínačmi Cherry MX RED, ktoré sa vyznačujú zdvihom 2 mm, ovládacou silou 45 g a vysokou odolnosťou. Tú správnu hernú atmosféru navodí individuálne nastaviteľné podsvietenie Asus Aura RGB. Prednosťou klávesnice je rozšírená možnosť programovania a spravovania makier i interná pamäť, ktorá poslúži na ukladanie profilov a nastavení. Samozrejmosťou je podpora funkcie anti-ghosting a N-Key Rollover. K zariadeniam sa pripojí pomocou kábla s rozhraním USB 2.0.

Základné parametre

  • Rozhranie: USB
  • Podsvietenie: Áno
  • Podporovaný OS: Windows 8.1, Windows 10, Windows 7

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Acer Arteon Predator 500

Herná klávesnica Acer Predator Arteon 500 je ideálna pre všetkých hráčov, ktorý vyžadujú vysokú odolnosť a rýchlu odozvu. Pohodlné používanie zabezpečuje odnímateľná magnetická podložka pod zápästie aj mierny sklon klávesnice. Pod klávesmi s americkou lokalizáciou sú umiestnené mechanické spínače Kailh Blue. Tie vydržia približne 70 miliónov stlačení. V pravom hornom rohu nájdete tlačidlá na ovládanie prehrávača aj hlasitosti. Funkcia N-Key Rollover zabezpečí, aby všetky stlačené klávesy systém rozpoznal, aj keď ich stlačíte všetky naraz. 

Podsvietenie a pripojenie

Čiernu klávesnicu s modrými klávesmi ASWD si prispôsobíte podľa seba pomocou 5 profilov s 5 programovateľnými makro klávesmi aj cez RGB LED podsvietenie, ktoré zobrazuje 16,8 miliónov farieb. Každej klávese priradíte samostatnú farbu. Tiež môžete experimentovať s 9 prednastavenými efektmi alebo si vytvoriť vlastné. Klávesnicu k počítaču pripojíte prostredníctvom kábla s USB konektorom.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Podsvietenie: Áno
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Ergonomické prevedenie: Nie
Programovateľné klávesy: Áno
Odolné voči postriekaniu: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 460 mm
Výška: 35 mm
Hmotnosť: 1760 g
Hĺbka: 200 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: klávesnica

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno
Multimediálne klávesy: Áno
Programovateľné klávesy: Áno

Klávesnica

Typ použitia: herné

Ergonómia

Ergonomické prevedenie: Nie

Dizajn

Odolné voči postriekaniu: Nie

Ostatné

Kód produktu: NP.KBD1A.01Q

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore