Popis produktu

Ideálny pre maximálne využitie

Zakrivenie obrazovky s polomerom 1800 mm vás absolútne obopne a následovne pohltí pre úžasný zážitok z hrania. Polomer zabezpečí, aby všetky pixely na obrazovke boli od vašich očí vzdialené rovnomerne. Zakrivenie šetrí váš zrak a dovoľuje vám pohodlné hranie hier aj po dlhšiu dobu. 

Hladký obraz

Technológia monitora zvaná NVIDIA G-Synch synchronizuje obnovovaciu frekvenciu obrazovky so snímkami z grafickej karty. Výsledkom je eliminácia zasekávania obrazu či zníženie pravdepodobnosti prerušenia. Postará sa o ideálny vizuálny zážitok a neprerušované hodiny hrania. 

Plynulý pohyb

Obnovovacia frekvencia 144 Hz a doba odozvy 1 ms ponúknu hladké prechody medzi snímkami. Všimnete si to hlavne pri hraní, kde sa vám obraz bude zdať viac reálny a plynulý. To zabezpečí, že v hrách budete môcť reagovať na určité situácie rýchlejšie. Nezabudnite, aj milisekunda vo videohrách niekedy rozhodne o výhre alebo prehre. 

Všetko čo potrebujete

Uhlopriečka 27” v kombinácii s rozlíšením WFHD (Wide Full High Definition) 2560 x 1440 vám ponúkne všetko, čo v dnešnej dobe potrebujete pre maximálny herný zážitok. Monitor Acer Predator Z271U je pokrytý farebným modelom sRGB pre spoľahlivé zobrazenie reálnych farieb. Vďaka 170° a 160° pozorovacím uhlom budete všetko vidieť z akejkoľvek pozície.  

Zaujme vonkajškom 

Štýlový herný dizajn je doplnený kvalitnou konštrukciou stojana i samotného monitora. Ergonomický prevedenie umožňuje zdvih displeja o 120 mm, sklon -5° -25°a otáčanie -30°-30°. Na zadnej strane monitora Acer Predator Z271U nájdete viacero pripojovacích portov, HDMI, 4x USB 3.0

O vaše zmysli je postarané

Monitor Acer Predator Z271U má v sebe DTS Sound so zabudovanými 2 reproduktormi s celkovým výkonom 28 W. Technológie VisionCare, ako napríklad Acer Flicker-less, BlueLightShield, ComfyView, Low-dimming sa postarajú, aby vaše oči neboli unavené ani po dlhých hodinách hrania či bežného používania. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 27 "
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 165
iIntegrovaný TV tuner: Nie
Zobrazovacia technológia: TN

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 27 "
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 165
Tvar obrazovky: zakrivená
Pomer strán: 16:9

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 619 mm
Výška: 59,1 mm
Dĺžka: 268,4 mm
Hmotnosť: 7,6 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: monitor

Projektor

Počet farieb: 16,7

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Funkcie

iIntegrovaný TV tuner: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 30 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: TN
Povrch displeja: matný
Technológia bez blikania: Ano
Filter modrého svetla: Ano
Nastavenie sklonu: Ano
Pivot: Ne

Ostatné

Kód produktu: UM.HZ1EE.001

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore