Popis produktu

Zakrivenie 1800R

Pripravte sa na nový rozmer vašich herných zážitkov s herným monitorom Acer Predator Z301CT. Vyznačuje sa zakrivením obrazovky odpovedajúcemu polomeru 1800 mm, vďaka ktorému vám obraz obklopí a dokonale vtiahne do hry či zobrazovaného filmového deja. Tak si vychutnáte skutočne pohlcujúci zážitok priamo u vás doma.

Praktický dizajn

Súčasťou zariadenia je ergonomický stojan, ktorý umožní nastaviť sklon displeja  v rozsahu -5°až 25°, otočenie -30° až 30° a výšky o 120 mm. Tým vám pomôže získať optimálny uhol pre prácu aj zábavu. V zadnej časti monitora sú umiestnené porty HDMI, DisplayPort a USB 3.0, ktoré ponúknu široké možnosti pripojenia.

Plynulé zobrazenie

Monitor disponuje vysokou obnovovacou frekvenciou, ktorá zabezpečí zobrazenie viacerých snímok za sekundu a tým vytvorí mimoriadne plynulý 2D pohyb. O hladké spracovanie obrazu hraných hier sa postará technológia NVIDIA G-SYNC, ktorá synchronizuje snímky dodávané grafickou kartou počítača s obnovovacou frekvenciou monitora, čo má za následok elimináciu sekania a trhania obrazu. Výsledkom je plynulé zobrazenie i pri najakčnejších scénach herných titulov rôzneho žánru. 

Obraz, ktorý vás vtiahne

29,5-palcová obrazovka monitora zobrazí obsah vo vysokom rozlíšení UWHD 2560x1080 obrazových bodov. Zásluhou širokých pozorovacích uhlov uvidíte obraz v rovnakej kvalite z akéjkoľvek pozície. 100% pokrytie farebného modelu sRGB sa zasa postará o vernú reprodukciu farebnej škály v jej realistickej podobe. Hladké vykreslenie rýchlych akcií a prechodov medzi scénami bez rozostrenia je zabezpečené vďaka krátkej dobe odozvy len 4 ms. Výhodou je prítomnosť dvoch vstavaných 7W reproduktorov.

Komfortné sledovanie

Acer VisionCare ponúkne niekoľko technológií, ktoré pomôžu znižovať namáhanie vašich očí a poskytnúť tak pohodlnejší zážitok zo sledovania. Technológia Acer FlickerLess eliminuje blikanie obrazovky tým, že poskytuje stabilné napájanie displeja. Technológia Acer BlueLight Shield znižuje expozíciu modrého svetla, ktoré môže byť potenciálne škodlivé, nastavením farebného odtieňa a jasu. Nechýbajú tiež technológie ComfyView a Low-dimming pre komfortnejšie sledovanie. 

EyeTracking

Na spodnej časti monitora sa nachádza modul EyeTracking od spoločnosti Tobii slúžiaci na snímanie pohybu očí užívateľa. Poskytne úplne nové herné zážitky tým, že umožňuje hráčom komunikovať so svojimi počítačmi pomocou očí. S funkciou Infinite Screen získate dokonalý prehľad o dianí v hre, pretože kamera nasleduje váš pohľad smerom k okraju obrazovky a zodpovedajúcim spôsobom sa otáča. S funkciou Prirodzené cielenie môžete mieriť očami a bleskurýchlo vystreliť jediným pohľadom.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 29,5 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 144
Zobrazovacia technológia: VA

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 29,5 "
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 144
Pomer strán: 21:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 713,3 mm
Výška: 346,3 mm
Dĺžka: 117,4 mm
Hmotnosť: 6,67 Kg

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Projektor

Počet farieb: 16

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 38 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: VA

Ostatné

Kód produktu: UM.CZ1EE.T01

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore