Popis produktu

Pekný dizajn s funkčnými prvkami

Herný monitor Acer Predator Z321QU UM.JZ1EE.005 vyniká pekným spracovaním, ktoré skvele doplní váš herný priestor. Zakrivené prevedenie spolu so elegantne spracovaným stojanom vytvára štýlový a funkčný celok, ktorý sa stane dominantou vášho stola. Zakřevení zaistí navyše lepší pôžitok z vášho obľúbeného herného titulu. Súčasťou monitoru sú aj dva 7 W reproduktory a 5 USB 3.0 portov.

Nádherný a detailný obraz

O produkciu detailného obrazu sa stará VA panel s QHD rozlíšením 2550x1440 pixelov. VA panel je ako stvorený pre hráčov vďaka svojej vlastnosti rýchleho prekresľovania, čím dosahuje vynikajúce odozvy 4ms. Skvelou vlastnosťou monitora sú tiež 178° široké pozorovacie uhly vertikálne i horizontálne. Vďaka vysokému rozlíšeniu a uhlopriečkou 31,5" si užijete naozaj veľký a zároveň aj detailný obraz, ktorý vás pohltí. Monitor navyše disponuje obnovovacou frekvenciou 165 Hz. Obraz tak bude nielen kvalitný, ale aj perfektne plynulý.

Flexibilný stojan

Acer Predator Z321QU UM.JZ1EE.005 dostal do výbavy skvele spracovaný stojan, ktorý umožní prispôsobiť si výšku i náklon monitora. Vďaka tomu si budete môcť upraviť svoje pracovné či herné miesto podľa svojich požiadaviek s ohľadom na ergonómiu. Stojan kombinuje čiernu a červenú farbu, takže skvele dopĺňa celkový dizajn monitora a môže doplniť aj váš herný desktop.

NVIDIA G-Sync

Každý náruživý hráč ocení podporu technológie NVIDIA G-Sync. Dajte zbohom trhaniu a rozmazávaniu obrazu aj pri tých najrýchlejších akciách a pohyboch. Táto technológia zabezpečuje synchronizáciu obnovovacia frekvencie monitora s grafickou kartou, čím dochádza k eliminácii deformácií obrazov a vzniku ďalších anomálií, vrátane lagov, ktoré by vám mohli kaziť pôžitok z hry. Tešiť sa môžete na plynulý a celistvý obraz, ktorý vás vtiahne do deja.

Bere ohľad aj na váš zrak

Aby ste mohli pracovať alebo hrať o niečo dlhšie, vybavil výrobca tento model niekoľkými technológiami, ktoré sa starajú, aby bol obraz čo najviac šetrný k vašim očiam a aby nedochádzalo k nadmernému zaťažovaniu a tým pádom aj rýchlejší únave vašich očí. Jednou z nich je Flickerless technológie, ktorej cieľom je eliminovať preblikávanie obrazu, ktoré vedie k nadmernému namáhaniu očí. Ďalej disponuje technológiou BlueLightFilter. Tá redukuje množstvo modrého svetla, ktoré tiež pôsobia nepriaznivo na náš organizmus. Nechýba ani špeciálna povrchová úprava panelu ComfyView, vďaka čomu je eliminované množstvo odrazeného svetla povrchom panela.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 31,5 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 165
Zobrazovacia technológia: VA

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 31,5 "
iRozlíšenie displeja (px): 2560x1440
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 165
Tvar obrazovky: zakrivená
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 722 mm
Výška: 300 mm
Dĺžka: 577 mm
Hmotnosť: 10,6 Kg

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Projektor

Počet farieb: 16

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 50 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: VA
Povrch displeja: matný
Technológia bez blikania: Ano
Filter modrého svetla: Ano
Nastavenie sklonu: Ano
Pivot: Ne

Ostatné

Kód produktu: UM.JZ1EE.005

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore