Popis produktu

Živý obraz

Sledujte jasnejšie a ostrejšie obrazy v plne definovaných farbách. Zdieľajte obsah vašej obrazovky s priateľmi a rodinou. Farby budú stále verné bez ohľadu na to z akého uhlu sa budete pozerať. 23,8-palcový LCD panel zobrazí všetok obsah vo Full HD rozlíšení pri štandardnej obnovovacej frekvencii 60 Hz. Jeho reakčná doba je 4ms s GTG. Skvelý obraz si užijete aj vďaka vysokému dynamickému kontrastnému pomeru 100M:1 a jasom 250 cd/m2.

Chráňte si svoj zrak

Technológia AcerVisionCare sa skladá z niekoľkých technológií ku zníženiu únavy očí a zaisťuje pohodlnejšie sledovanie. Acer Bluelight Shield eliminuje nežiadúce modré svetlo, ktoré spôsobuje únavu očí. Úchvatná viditeľnosť z akéhokoľvek uhlu zaistí široký pozorovací uhol 178° horizontálne aj vertikálne. Užite si pohodlné sledovanie aj počas dlhej doby.

Ultra štíhle prevedenie

Tenký znamená moderný a monitor Acer SA240Ybid je vďaka svojej hrúbke len 6,6 mm ultramoderný. Štýlový podstavec so vzorom so sústredenými kruhmi vyzerá úžasne, nech je umiestnený kdekoľvek. V čiernej farbe vytvorí skvele zobrazovacie centrum na pracovnom stole a zároveň doplní dizajn vašej kancelárie alebo inej miestnosti. Vylepšený užívateľský pôžitok a maximálna viditeľnosť obrazovky zabezpečuje orámovanie ZeroFrame, bezrámčeková konštrukcia.

Multimediálne zariadenie

Počúvajte vynikajúci zvuk z videí a hier prostredníctvom integrovaných tenkých reproduktorov so spoločným výkonom 2W. Aby ste mohli monitor Acer SA240Ybid využívať je potrebné zapojiť zdroj obrazu. O konektivitu sa postarajú rozhrania VGA, DVI a HDMI. Pomocou týchto portov môžete pripojiť notebook či počítač. Digitálne výstupy zaistia presnú reprodukciu obrazu s vernými farbami bez poškodenia.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 23,8 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iPočet DVI: 1
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer

Display/Grafika

iUhlopriečka: 23,8 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DVI: 1
iPočet VGA portov: 1
iPočet DisplayPort výstup.:

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 540 mm
Výška: 323 mm
Dĺžka: 36 mm
Hmotnosť: 2,86 Kg

Projektor

Počet farieb: 16

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 24 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS

Ostatné

Kód produktu: UM.QS0EE.001

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore