Popis produktu

Konvertibilné prevedenie

Zmeňte uhol pohľadu. Máte na výber 4 režimy – notebook, tablet, displej a stan, ktoré zaistia optimálnu voľbu pre vaše potreby. Všetky úlohy zvládnete jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. 360-stupňové pánty od spoločnosti Acer ponúkajú aj skvelú odolnosť a stabilitu. Notebook Acer Spin 3 v šedej farbe pôsobí elegantne a štýlovo. Vynikne na každom pracovnom stole nech budete kdekoľvek. Bude vašim každodenným spoločníkom pre prácu a zábavu aj na cestách.

Spoľahlivý výkon

Notebook  Acer Spin 3 má vo výbave procesor Intel Core i3-6006U s integrovanou grafickou kartou Intel Graphics HD, ktorému asistuje operačná pamäť RAM o veľkosti 4 GB. Ako úložný priestor je k dispozícii disk SSD s kapacitou 128 GB. Dostatok úložiska poskytuje pre obrázky, hudbu, videá, dokumenty, operačný systém a ďalšie súbory. Táto kombinácia vnútorných komponentov zaistí plynulé spracovanie vašich požiadaviek.

Výhody väčšieho obrazu

Na 14-palcovej obrazovke uvidíte viac obsahu a urobíte viac práce v ktoromkoľvek režime. Acer Color Intelligence dynamicky upravuje hodnotu gama a sýtosti farieb v reálnom čase. 10-bodové dotykové ovládanie vám poskytne plnú kontrolu nad zariadením. Všetok obsah zobrazí v krásnom Full HD rozlíšení 1920 x 1080 bodov. V pestrých farbách s prirodzeným kontrastom bude každá snímka a to pri rozličných úrovniach nastaviteľného jasu.

Výdrž a zvuk

Buďte pripojení dlhšie. Výdrž batérie 10 hodín znamená, že môžete mať zariadenie po ruke celý deň. Dva inteligentné reproduktory a funkcie automatického prepínania zvukových kanálov umožňujú vychutnať si plnší zvuk. Okrem skvelého obrazu si užijete aj zvuk, ktorý vás ohromí už na prvé počutie. Môžete spolu s priateľmi pozerať film na širokouhlom displeji s podmanivým zvukovým zážitkom.

Ergonomické písanie

Ergonomická klávesnica s podsvietením zaistí plynulé a príjemné písanie doma i v práci. Zlé osvetlenie v miestnosti ani z vonku nepredstavuje problém vďaka podsvietenej klávesnici. Na klávesy bez problémov trafíte aj za horších svetelných podmienok. Práca na notebooku bude efektívnejšia a pohodlná aj pri dlhodobom písaní.

Praktické pripojenia

Využite všetky možnosti notebooku  Acer Spin 3 naplno aj na cestách, kde potrebujete byť stále v spojení. K dispozícii ponúka bezdrôtovú technológiu Wi-Fi a Bluetooth pre sieťové pripojenie. Externé periférie zapojíte prostredníctvom rozhraní USB 2.0 a USB 3.0. Obrazovku je možné rozšíriť pomocou HDMI vstupu. Samozrejmosťou výbavy notebooku je integrovaná čítačka pamäťových kariet, webová kamera s mikrofónom a 3,5mm audio vstup.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 14 "
Typ procesora: Intel Core i3
iFrekvencia procesora: 2 GHz
Dotyková obrazovka: Áno
iOperačná pamäť RAM: 4 GB
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
Kapacita SSD: 128 GB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer

Display/Grafika

iUhlopriečka: 14 "
Dotyková obrazovka: Áno
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 1
iPočet USB 2.0 portov: 1
iPočet USB 3.0 portov: 2
Wi-Fi štandardy: 802.11ac
iPočet port.Ethernet(RJ-45): 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: šedá
Šírka: 335 mm
Výška: 20,8 mm
Dĺžka: 230 mm
Hmotnosť: 2,4 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Áno
iOperačná pamäť RAM: 4 GB
Typ vnútornej pamäte: DDR4
Frekvencia pamäti: 2133 MHz

Procesor

Typ procesora: Intel Core i3
iFrekvencia procesora: 2 GHz
Verzia procesora: i3-6006U
iPočet jadier procesora: 2

Operačný systém

iPoskytovaný OS: Windows 10 Home

Dátové úložisko

iUkladacie médium: SSD
Kapacita SSD: 128 GB

Batérie

Výdrž batérie: 9 hod.

Grafika

iSamostatná grafická karta: Nie
iIntegr.gr.karta: Intel HD Graphics 520

Mechanika a disk

iTyp optickej jednotky: bez mechaniky

Ostatné

Kód produktu: NX.GUWEC.005

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore