Popis produktu

Štíhle prevedenie

Notebook Acer Swift 5 sa vyznačuje elegantným kovovým telom v skvele prenosnom formáte. Elegantné hliníkové šasi udržujú príjemnú teplotu zariadenia a dodávajú jedinečný vzhľad. Zaujme vás svojou nízkou hmotnosťou len 1,5 kg a štíhlym profilom 17,9mm. Táto kombinácia predstavuje spoločníka na cesty. V modrej farbe skvele vynikne na každom pracovnom stole v kancelárii, domácnosti, škole alebo na cestách.

Produktivita na cesty

Buďte produktívny a pripojený, nech váš už vietor zaveje kamkoľvek. Notebook Acer Swift 5 ponúka širokú škálu rozličných portov a technológií pre praktické pripojenie kdekoľvek budete. Vychutnajte si 3-krát rýchlejší bezdrôtový prenos spolu s dvojpásmovým Wi-Fi pripojením so štandardnom 802.11ac MU-MIMO. K dispozícii ponúka aj bezdrôtovú technológiu Bluetooth 4.0. Externé periférie je možné zapojiť prostredníctvom portov USB 2.0, USB 3.0 a rýchleho rozhrania USB-C. Obrazovku je možné rozšíriť skrze vstup HDMI.

Podsvietená klávesnica a výdrž batérie

Jednoduchý dizajn dopĺňa podsvietená klávesnica, ktorá vám umožní písať bleskovo kedykoľvek a kdekoľvek, dokonca aj v prostredí so zhoršenou viditeľnosťou. Notebook Acer Swift 5 disponuje vysoko kapacitnou batériou s výdržou 12 hodín. Zvládne bez napájania napríklad let z Dubaja do Honkongu a ešte ďalej. Vďaka kombinácií s nízkou hmotnosťou a kompaktnými rozmermi, notebook sa stane vašim spoľahlivým spoločník na vašich pracovných či dobrodružných cestách.

Bavte sa

Sledujte programy vo vysokej kvalite a so širokými pozorovacími uhlami na 14-palcovej obrazovke. Pre zobrazovanie využíva IPS technológiu s LCD panelom a LED podsvietením. Všetok obsah bude vo vynikajúcom Full HD rozlíšení 1920 x 1080 bodov. Plynulé snímky zabezpečí integrovaná grafická karta Intel Graphics UHD 620. Displej má lesklú povrchovú úpravu.

Skvelý výkon

Srdce notebooku Acer Swift 5 tvorí procesor Intel Core  i7-8550U a operačná pamäť RAM o veľkosti 16 GB. Spoločne zabezpečujú výkonný chod celého zariadenia pri rozličných úlohách. Pre uloženie dát využíva rýchly disk SSD s kapacitou 512 GB. Dostatočné úložisko budete mať pre fotografie, obrázky, videá, hudbu, dokumenty a ďalšie súbory. Vďaka tejto kombinácií si užijete produktivitu a rýchlu prevádzku bez sekania a omeškaní.

Operačný systém Windows 10

Notebook Acer Swift 5 má už predinštalovaný operačný systém Windows 10 Home 64-bitovou architektúrou. Prehľadné užívateľské prostredie ponúka aplikácie na vylepšenie a hry na spríjemnenie voľného času a to všetko nájdete vo windows obchode. Taktiež ponúka prepracovanú ponuku Štart s klasickým dizajnom v ľavej časti obrazovky. V pravej časti môžeme nájsť voliteľné Metro aplikácie. Windows 10 sa môže pýšiť novou verziou internetového prehliadača Microsoft Edge, inovovanými aplikáciami a ľahším nastavením počítača. Z predchádzajúcich verzií operačného systému si Windows 10 zachoval internetové úložisko OneDrive, ktoré umožní spravovať uložené dáta.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 14 "
Typ procesora: Intel Core i7
iFrekvencia procesora: 1,8 GHz
Dotyková obrazovka: Áno
iOperačná pamäť RAM: 16 GB
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
Kapacita SSD: 512 GB
Počet USB 3.1 Type-C: 1
iUhlopriečka: 14 "

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer

Display/Grafika

iUhlopriečka: 14 "
Dotyková obrazovka: Áno
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iUhlopriečka: 14 "

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 1
iPočet USB 3.0 portov: 2
Wi-Fi štandardy: 802.11ac, 802.11a, 802.11n, 802.11g, 802.11b
Počet USB 3.1 Type-C: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Šírka: 329 mm
Výška: 14,9 mm
Dĺžka: 228 mm
Hmotnosť: 0,97 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie
iOperačná pamäť RAM: 16 GB
Typ vnútornej pamäte: DDR3

Procesor

Typ procesora: Intel Core i7
iFrekvencia procesora: 1,8 GHz
Verzia procesora: i7 8550U
iPočet jadier procesora: 4

Dátové úložisko

iUkladacie médium: SSD
Kapacita SSD: 512 GB

Batérie

Výdrž batérie: 8 hod.

Grafika

iSamostatná grafická karta: Nie
iIntegr.gr.karta: Intel HD Graphics 620

Mechanika a disk

iTyp optickej jednotky: bez mechaniky

Ďalšie parametre

Podsvietená klávesnica: Áno

Ostatné

Kód produktu: NX.GTMEC.004

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore