Zvážte aj tento produkt

LCD monitor ACER V226HQLbd v čiernom prevedení predstavuje cenovo dostupné zariadenie pre každodenné použitie. Je vybavený 22-palcovým displejom s rozlíšením Full HD 1920x1080 obrazových bodov. Vyznačuje sa obnovovacou frekvenciou 60 Hz, jasom 250cd/m2, dobou odozvy 5 ms a dynamickým kontrastným pomerom 100 000 000:1. Na pripojenie sú určené porty DVI a VGA. Monitor je držiteľom certifikácie TCO 6.0. Výhodou je podpora VESA štandardu 100x100 mm.

Základné parametre

  • Uhlopriečka: 22 "
  • Rozlíšenie displeja (px): 1920x1080

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Prispôsobte si obrazovku

19" monitor Acer V196LBbmd disponuje nastaviteľným stojanom, ktorý umožní ľahké a plynulé otáčanie obrazovky, vďaka čomu vám pomôže nájsť optimálny uhol pre prácu aj zábavu. Stojan disponuje tiež magnetickou plochou, ktorá poslúži na prichytenie poznámok so sponkami a tak vám pomôže udržať si poriadok na stole. Zásluhou podpory štandardu VESA je možné monitor pripevniť aj na stenu alebo držiak. 
 

Jasný a čistý obraz

Sústreďte sa na svoje pracovné úlohy vďaka vysokým kontrastným pomerom a ultrarýchlej odozve, ktoré monitor spolu s rozlíšením SXGA 1280x1024 obrazových bodov ponúkne. Poskytne verné podanie realistického farebného spektra a jasné a detailné zobrazenie obrazu. Rad integrovaných technológií zaistí konzistentné a stabilné sledovanie počas celej doby, pričom monitor je vybavený taktiež technológiou, ktorá zamedzí únave očí a poškodeniu zraku.

Monitor zameraný na ekológiu

Zariadenie splňuje požiadavky smernice RoHS a neobsahujú ortuť. Vďaka inovatívnej technológii Acer EcoDisplay a bielemu podsvieteniu LED umožní výrazne úspory energie. Viac než 10% materiálov použitých pri výrobe monitora tvorí recyklovaná umelá hmota, čo ešte viac znižuje negatívny dopad na životné prostredie. 

Konektivita

Monitor Acer V196LBbmd disponuje širokou škálou možností pripojenia, vďaka ktorej prispeje k vyššej produktivite práce a rýchlejšej spolupráci s ostatnými. Je vybavený portmi VGA a DVI, ktoré poslúžia na jednoduché a spoľahlivé pripojenie k počítaču, notebooku a iným zariadeniam. Vo výbave nechýbajú ani 2 vstavané reproduktory
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 19 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 1280x1024
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iPočet DVI: 1
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer
Nastavenie výšky: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 19 "
iRozlíšenie displeja (px): 1280x1024
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Pomer strán: 5:4

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DVI: 1
iPočet VGA portov:
iPočet DisplayPort výstup.:

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 406,4 mm
Výška: 337 mm
Dĺžka: 52 mm
Hmotnosť: 2,7 Kg

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Projektor

Počet farieb: 16

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 17,1 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS

Ostatné

Kód produktu: UM.CV6EE.B08

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore