Acer Veriton EN2580 (DT.VV6EC.001) čierny


Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Áno, Integr.čítačka kariet: Nie, Typ procesora: Intel Celeron, Frekvencia procesora: 1.8 GHz, Verzia procesora: 6305, Počet jadier procesora: 2, Poskytovaný OS: Windows 10 Pro, Operačná pamäť RAM: 4 GB, Kapacita SSD: 128 GB, Typ skrine: Mini-Tower, Paměť Intel Optane: Nie, Názov procesoru: Intel Celeron 6305, GPU: Intel UHD Graphics, Optická mechanika: Nie


Cena 299,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mini PC s USB myšou a klávesnicou v balení, integrovanou grafickou kartou, 128GB SSD diskom a OS Windows 10 Pro je určený na základné kancelárske práce.

V kompaktnom prevedení

Stolný počítač Acer Veriton EN2580 v čiernom prevedení zapadne do každého kancelárskeho, ale aj domáceho prostredia. Kompaktný dizajn prináša úžasnú flexibilitu. Vďaka malým rozmerom je takmer neviditeľný, či už ho uložíte zvisle alebo vodorovne. Výhodou je podpora VESA štandardu, ktorý ponúka možnosť pripevnenia k monitoru z jeho zadnej strany, čím získate viac miesta na pracovnom stole.

Na prácu aj domáce využitie

Výkon zariadenia zabezpečí 2-jadrový procesor Intel Celeron 6305 s frekvenciou 1,8 GHz a 4 GB DDR4 operačná pamäť RAM. Vo výbave má integrovanú grafickú kartu Intel UHD Graphics. Miesto pre vaše dáta a súbory poskytne SSD disk s kapacitou 128 GB

Operačný systém

Operačný systém Windows 10 Pro prináša rýchle systémové reakcie, príjemné užívateľské prostredie v podaní praktických aplikácií a vylepšení. Internetový prehliadač Microsoft Edge sa postará o rýchle načítavanie webových stránok. Systémová ochrana Windows 10 Pro je vybavená firewallom, ktorý ochráni vaše zariadenie pred neoprávnenými internetovými útokmi, vírusmi, malwarom a ransomwarom. Operačné systémy Windows 10 prinášajú taktiež rozhranie v podaní známej ponuky Štart, ktorá je vylepšená o moderný dizajn a usporiadanie položiek.

Rozhranie

Pre správne fungovanie a využívanie stolného počítača je potrebné pripojiť potrebné zariadenia. Myš a klávesnica sú súčasťou balenia. Externé nosiče a ďalšie periférie pripojíte prostredníctvom portov 2x USB 2.0, 2x 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 a 1x USB 3.2-C Gen 2. Zobrazovacie zariadenie je možné zapojiť vďaka výstupu HDMI a DisplayPort. Sieťovú konektivitu zabezpečuje rozhranie RJ-45. Bezdrôtové pripojenie zaistia technológie Wi-Fi 802.11ax a Bluetooth 5.0.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
Integr.čítačka kariet Nie
Typ procesora Intel Celeron
Frekvencia procesora 1.8 GHz
Verzia procesora 6305
Počet jadier procesora 2
Poskytovaný OS Windows 10 Pro
Operačná pamäť RAM 4 GB
Kapacita SSD 128 GB
Typ skrine Mini-Tower
Paměť Intel Optane Nie
Názov procesoru Intel Celeron 6305
GPU Intel UHD Graphics
Optická mechanika Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Acer Veriton EN2580 (DT.VV6EC.001) čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené