Popis produktu

Zakrivenie 1800R

Pripravte sa na nový rozmer vašich herných zážitkov s herným monitorom Acer Predator Z271. Vyznačuje sa zakrivením obrazovky odpovedajúcemu polomeru 1800 mm, vďaka ktorému vám obraz obklopí a dokonale vtiahne do hry či zobrazovaného filmového deja. Tak si vychutnáte skutočne pohlcujúci zážitok priamo u vás doma.

Praktický dizajn

Súčasťou zariadenia je ergonomický stojan, ktorý umožní nastaviť sklon displeja  v rozsahu -5°až 25°, otočenie -30° až 30° a výšky o 120 mm. Tým vám pomôže získať optimálny uhol pre prácu aj zábavu. V zadnej časti monitora sú umiestnené porty HDMI, DisplayPort a USB 3.0, ktoré ponúknu široké možnosti pripojenia.

Plynulé zobrazenie

Monitor disponuje vysokou obnovovacou frekvenciou, ktorá zabezpečí zobrazenie viacerých snímok za sekundu a tým vytvorí mimoriadne plynulý 2D pohyb. O hladké spracovanie obrazu hraných hier sa postará technológia NVIDIA G-SYNC, ktorá synchronizuje snímky dodávané grafickou kartou počítača s obnovovacou frekvenciou monitora, čo má za následok elimináciu sekania a trhania obrazu. Výsledkom je plynulé zobrazenie i pri najakčnejších scénach herných titulov rôzneho žánru. 

Obraz, ktorý vás vtiahne

27-palcová obrazovka monitora zobrazí obsah vo vysokom rozlíšení Full HD 1920 x 1080 obrazových bodov. Zásluhou širokých pozorovacích uhlov uvidíte obraz v rovnakej kvalite z akéjkoľvek pozície. 100% pokrytie farebného modelu sRGB sa zasa postará o vernú reprodukciu farebnej škály v jej realistickej podobe. Hladké vykreslenie rýchlych akcií a prechodov medzi scénami bez rozostrenia je zabezpečené vďaka krátkej dobe odozvy len 4 ms. Výhodou je prítomnosť dvoch vstavaných 7W reproduktorov.

Komfortné sledovanie

Acer VisionCare ponúkne niekoľko technológií, ktoré pomôžu znižovať namáhanie vašich očí a poskytnúť tak pohodlnejší zážitok zo sledovania. Technológia Acer FlickerLess eliminuje blikanie obrazovky tým, že poskytuje stabilné napájanie displeja. Technológia Acer BlueLight Shield znižuje expozíciu modrého svetla, ktoré môže byť potenciálne škodlivé, nastavením farebného odtieňa a jasu. Nechýbajú tiež technológie ComfyView a Low-dimming pre komfortnejšie sledovanie. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 27 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 144
iPočet DVI:
Zobrazovacia technológia: VA

Ďalšie vlastnosti

Značka: Acer

Display/Grafika

iUhlopriečka: 27 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 144
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DVI:
iPočet VGA portov:
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 614 mm
Výška: 367 mm
Dĺžka: 61 mm
Hmotnosť: 7,51 Kg

Projektor

Počet farieb: 16

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 27 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: VA

Ostatné

Kód produktu: UM.HX1EE.023

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore