Spyro Trilogy Reignited PS4 hra

Cena:
29,99 €

Pôvodná cena 39,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Hra Spyro Trilogy Reignited je určená pre herné konzoly Sony PlayStation 4. Populárny fialový dráčik sa vracia v remasterovanej pôvodnej triológii - Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! a Spyro: Year of the Dragon. Ponúka viac ako 100 úrovní s úžasnými grafickými úpravami vďaka kamere a ďalším moderným funkciám. K dispozícii má aj vylepšené ovládanie s podporou pohybu prostredníctvom analógových tlačidiel.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 25 %
Popis produktu

Spyro the Dragon

V prvej časti tejto hry sa stretnete s mladým fialovým dráčikom Syprom. Ten sa snaží spolu s priateľom vážkou Sparxom zachrániť ostatné draky, ktoré sú ovládané kúzlom hlavného zlého padúcha Gnastyho Gnorca.

Spyro 2: Ripto‘s race!

Druhý diel hry zobrazuje príbeh ako Spyro so Sparxom majú v pláne relax od daždivého počasia. No po prechode portálom sa ocitnú vo fantazijnej ríši Avalar, kde ich privolali Elora, Hunter a Professor. Teraz musia bojovať proti zlému warlockovi so železnými päsťami Riptovi a jeho kumpánom Crushovi a Gulpovi. Vydajte sa na dlhú cestu za záchranou celého Avalaru.

Spyro 3 : Year od the Dragon

Tretie pokračovanie začína vo svete drakov, kde Spyro a jeho priatelia oslavujú Rok Draka. Táto udalosť prebieha raz za 12 rokov. Do ríše sú prinesené nové dračie vajcia. Oslavu naruší zajačica Bianca, ktorá so sebou prinesie armádu nosorožích ľudí – Rhynocsov a podarí sa jej ukradnúť všetky dračie vajcia.  Tie roztrúsi po niekoľkých svetoch. Spyro, Sparx a Hunter sú poslaní nájsť zlodeja a priniesť ukradnuté vajcia späť.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Adventúry
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Activision
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Adventúry
Vekové obmedzenie: 7+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 12 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: CEP46084

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore