Spyro Trilogy Reignited Xbox One hra

Zľava 25 %

Platforma: Xbox One, Typ hry: Detské, Vekové obmedzenie: 7+,


Cena 29,99 €

Zľava 25% z pôvodnej ceny: 39,99 € Zobraziť nápoveď

0,60 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Hra Spyro Trilogy Reignited je určená pre herné konzoly Microsoft Xbox One.. Populárny fialový dráčik sa vracia v remasterovanej pôvodnej triológii - Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! a Spyro: Year of the Dragon. Ponúka viac ako 100 úrovní s úžasnými grafickými úpravami vďaka kamere a ďalším moderným funkciám. K dispozícii má aj vylepšené ovládanie s podporou pohybu prostredníctvom analógových tlačidiel.

Spyro the Dragon

V prvej časti tejto hry sa stretnete s mladým fialovým dráčikom Syprom. Ten sa snaží spolu s priateľom vážkou Sparxom zachrániť ostatné draky, ktoré sú ovládané kúzlom hlavného zlého padúcha Gnastyho Gnorca.

Spyro 2: Ripto‘s race!

Druhý diel hry zobrazuje príbeh ako Spyro so Sparxom majú v pláne relax od daždivého počasia. No po prechode portálom sa ocitnú vo fantazijnej ríši Avalar, kde ich privolali Elora, Hunter a Professor. Teraz musia bojovať proti zlému warlockovi so železnými päsťami Riptovi a jeho kumpánom Crushovi a Gulpovi. Vydajte sa na dlhú cestu za záchranou celého Avalaru.

Spyro 3 : Year od the Dragon

Tretie pokračovanie začína vo svete drakov, kde Spyro a jeho priatelia oslavujú Rok Draka. Táto udalosť prebieha raz za 12 rokov. Do ríše sú prinesené nové dračie vajcia. Oslavu naruší zajačica Bianca, ktorá so sebou prinesie armádu nosorožích ľudí – Rhynocsov a podarí sa jej ukradnúť všetky dračie vajcia.  Tie roztrúsi po niekoľkých svetoch. Spyro, Sparx a Hunter sú poslaní nájsť zlodeja a priniesť ukradnuté vajcia späť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Detské
Vekové obmedzenie 7+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Spyro Trilogy Reignited Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené