Adata XPG Infarex K20

Cena:
44,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,90 €

POPIS PRODUKTU

Herná klávesnica Adata XPG INFAREX K20 v čiernom prevedení je skvelou voľbou pre hráčov, ktorý hľadajú ideálnu klávesnicu k ich zariadeniu. Obsahuje podsvietenú klávesnicu, kde každý riadok svieti v rozličnej farbe. Spolu ponúka až 11 druhov efektov podsvietenia. V klávesnici sú zabudované mechanické Kailh Blue spínače, pre rýchlejšiu odozvu stlačenia klávesov a pre lepší pocit z písania. Technológia Anti-Ghosting zabezpečuje, že klávesnica registruje všetky stlačenia kláves v správnom poradí a tak aj pri tých najintenzívnejších situáciach vás klávesnica nesklame. Vo vybavení má aj 7 multimediálnych tlačidiel, ktoré aktivujete spolu so stlačením klávesy “FN“. Pripojíte ju pomocou opleteného USB Type-A kábla.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 25 %
Popis produktu

Mechanická klávesnica

V dnešnej dobe sa mechanické klávesnice považujú za povinnú výbavu každého hráča. Ponúkajú rýchlejšiu odozvu stlačenia oproti klasickým klávesniciam. Kailh Blue mechanické prepínače vám dopomôžu odhaliť váš skutočný herný potenciál. Každé stlačenie klávesy vydáva špecifický zvuk pre mechanickú klávesnicu s modrými spínačmi. 

Nenechajte sa prehliadnuť

Klávesnica Adata XPG INFAREX K20 je vybavená LED podsvietením. Každý riadok ma svoju vlastnú už pridelenú farbu. Poskytuje až 11 efektov podsvietenia, medzi ktorými si môžete prepínať pomocou na to určenými tlačidlami. 

Všetko čo potrebujete

Pre zjednodušenie obsluhy hudby, zvuku alebo efektov, bolo do klávesnice pridaných 7 multimediálnych kláves, ktoré vám toto všetko ponúkajú. Ich funkciu aktivujete spoločným stlačením kláves “FN“ + (“F1“ – “F7“). Opletený USB Type-A kábel zabezpečí spoľahlivé prepojenie a taktiež ochráni samostatný kábel pred vonkajším poškodením.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Podsvietenie: Áno
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Ergonomické prevedenie: Áno
Programovateľné klávesy: Áno
Odolné voči postriekaniu: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Adata
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 486 mm
Výška: 49 mm
Hmotnosť: 1550 g
Hĺbka: 192 mm

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno
Multimediálne klávesy: Áno
Programovateľné klávesy: Áno

Klávesnica

Typ použitia: herné

Ergonómia

Ergonomické prevedenie: Áno

Dizajn

Odolné voči postriekaniu: Nie

Ostatné

Kód produktu: INFAREX_K20

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore