AEG AGB522F1AW

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Výška: 155 cm, Celkový čistý objem: 220 L, Mraziaci výkon: 22 kg/24h, Trieda energetickej účinnosti 2021: F, Elektronický informačný list


Cena 499,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Skriňová mraznička AEG AGB522F1AW v bielej farbe. Disponuje využiteľným objemom, ktorý dosahuje 220 l. Je vybavená zásuvkami z priehľadného, plastového materiálu. Bezpečné a rýchle uskladnenie - zmrazenie vašich potravín zabezpečí funkcia Frost-Matic. Mraziaca kapacita je 22 kg/24 hodín a akumulačná doba počas výpadku prúdu je 17 hodín. Rozmrazovanie mrazničky AEG AGB522F1AW je síce manuálne, ale oceníte možnosť jednoduchého elektronického ovládania teploty.

AEG AGB522F1AW

Skriňová mraznička AEG AGB522F1AW ponúka pre vaše potraviny dostatok priestoru na ich dôkladné uskladnenie. Disponuje šikovným objemom, ktorý zaistí dostatok miesta pre všetky vaše potraviny. Využiteľný objem mrazničky je 220 litrov a potraviny v nej môžete uložiť do pevných priehľadných zásuviek. Tie zaistia dokonalý prehľad nad potravinami a lepší prístup k potravinám. Rozmrazovanie je manuálne. Pre jednoduchšie otváranie mrazničky je prispôsobená praktická rukoväť na jej dvierkach.

Všetko pod kontrolou

Zvukové a vizuálne upozornenia sa aktivujú, akonáhle teplota príliš stúpne, aby ste mali dokonalú kontrolu nad svojou mrazničkou. Mraznička tiež zaznamenáva najvyššiu dosiahnutú teplotu.

Mraziaca kapacita

Mraziaca kapacita umožňuje dôkladné zamrazenie až 22 kg čerstvých potravín za 24 hodín. Dostatočne veľká mraziaca kapacita sa šikovne postará o bezpečné podmienky vo vnútornom prostredí a vaše potraviny tak budú v krátkej dobe zamrazené. Pri prípadnej poruche alebo výpadku elektrického prúdu sa o vaše potraviny nemusíte obávať, zaručená je až 17 hodinová skladovacia doba pri poruche.

Funkcia Frost-Matic

Potraviny práve prinesené z obchodu potrebujú rýchlo nadobudnúť teplotu, ktorá je ideálna pre ich čo najdlhšie uchovanie v čerstvosti. Preto bola mraznička vybavená funkciou Frost-Matic. Potraviny vložené do mrazničky sa rýchlo schladiana primeranú teplotu a následne sa systém mrazenia vráti k bežnému režimu.

Hlučnosť

O tom, že je skriňová mraznička AEG AGB522F1AW v prevádzke, nebudete ani vedieť, pretože je to veľmi tichý spotrebič. Dosahovaná hlučnosť je len 40 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 155 cm
Celkový čistý objem 220 L
Mraziaci výkon 22 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia AEG AGB522F1AW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ladislav

10. 8. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon