AEG AHB520E1LW

Šírka: 90.5 cm, Celkový čistý objem: 198 L, Mraziaci výkon: 15.5 kg/24h, Rýchle zmrazenie: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Truhlicová mraznička AEG AHB531E1LW v klasickom bielom prevedení, poskytuje dostatočne veľký priestor pre množstvo potravín, ktoré potrebuje zmraziť, Jej celkový využiteľný objem je 198 litrov, čo je zárukou dostatočného miesta. Jej ovládanie je elektronické, LCD displej s ovládacím panelom je umiestnený spredu. Počas 24 hodín zvládne mraznička AEG AHB531E1LW zamraziť až 15,5 kg potravín. V prípade výpadku elektrického prúdu pritom spotrebič udrží potraviny zamrazené 30 hodín. Na zvýšenú teplotu v mrazničke vás upozorní optický aj akustický signál. Vnútornú výbavu tvorí 1 kovový kôš a vnútorné osvetlenie. 2 kolieska zabezpečia jednoduché premiestňovanie mrazničky. Technológia LowFrost uľahčuje rozmrazovanie. K dispozícii je aj funkcia rýchleho zmrazenia s automatickým vrátením do pôvodného režimu.

Priestranná mraznička

Truhlicová mraznička AEG AHB520E1LW má úžitkový objem 198 litrov a vďaka tomu vám poskytuje naozaj obrovský úložný priestor - napríklad keď potrebujete uskladniť veľké množstvo ovocia a zeleniny či mäsa z domácej zabíjačky alebo v nepredvídateľnej situácii. Hlučnosť mrazničky neprekročí hodnotu 42 dB. Mraznička je vybavená optickým aj akustickým alarmom - varovný signál pri zvýšenej teplote vo vnútornom priestore mrazničky. Za 24 hodín zamrazí až 15,5 kg potravín a jej akumulačná doba, po ktorú sú potraviny v prípade výpadku prúdu uchované bez ohrozenia trvanlivosti, je dostatočných 30 hodín. Truhlicová mraznička má zabudované LED osvetlenie, ktoré umožňuje osvetlenie celého mraziaceho priestoru spotrebiča. Osvetlenie je umiestnené na strope dverí.

LowFrost technológia

Tento model mrazničky je vybavený modernou technológiou LowFrost, ktorá minimalizuje tvorbu nežiaducej námrazy. To znamená, že spotrebič nemusíte tak často odmrazovať, technológia sa navyše veľmi pozitívne podpisuje aj na celkovej spotrebe.

Ďalšie vlastnosti

Vnútornú výbavu okrem LED osvetlenia tvorí 1 biely kôš. Menšie potraviny ako aj tie, ktoré chcete mať hneď navrchu je možné v ňomprehľadne uskladniť. Všetky dostupné funkcie ako aj požadovanú teplotu mrazenia si jednoducho nastavíte pomocou elektronického ovládania. LCD displej zobrauje aktuálnu teplotu. Umiestnený je v prednej časti pre okamžitý prehľad.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90.5 cm
Celkový čistý objem 198 L
Mraziaci výkon 15.5 kg/24h
Rýchle zmrazenie Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia AEG AHB520E1LW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Rostislav

28. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Nízka hlučnosť
  • , spotreba
  • super
  • Nemá