AEG AHB526D1LW


Šírka: 96 cm, Celkový čistý objem: 254 L, Mraziaci výkon: 21 kg/24h, Trieda energetickej účinnosti 2021: D Viac info


Cena 479,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Truhlicová mraznička AEG AHB526D1LW v bielej farbe. Ovládanie je elektrické. Systém LowFrost bráni hromadeniu ľadu a odmrazovanie nebude také časté. Nechýba funkcia rýchleho mrazenia. Vnútorná kapacita mraziaceho priestoru je 254 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 21 kg/24 hod. a akumulačná doba počas výpadku prúdu je až 42 hodín. Praktické vnútorné LED osvetlenie pre lepší prehľad o uložených potravinách. Disponuje dvoma košmi na uloženie potravín. Hlučnosť pri mrazení dosahuje hodnotu 39 dB. Klimatická trieda: SN-ST. Rozmery (VxŠxH): 84,5 x 96 x 70 cm.

Technológia LowFrost

LowFrost mraznička vám ušetrí mnoštvo práce s odmrazovaním a údržbou. Technológia LowFrost má chladiace okruhy skryté v stenách mrazničky, vďaka čomu sa vo vnútornom priestore tvorí až o 80 % menej námrazy. Energetická účinnosť spotrebiča sa zachová a odmrazovanie bude pre vás omnoho jednoduchšie.

Elektronické ovládanie

Mrazničku ovládate pomocou jednoduché LCD panelu, ktorý vám umožní nastaviť si presnú teplotu akú požadujete. Všetky vykonané zmeny uvidtíe na displeji. Využijete aj možnosť rýchleho zmrazenia s automatickým návratom k pôvodnej teplote. Na vysokú teplotu vás upozorní aj zvukový signál.

Objem 254 litrov

Táto klasická truhlicová mraznička poskytuje dostatočne veľký priestor pre množstvo surovín, ktoré potrebuje zmraziť. Jej celkový využiteľný objem je 254 litrov, čo je zárukou dostatočného miesta pre každú skladovanú surovinu. Hlučnosť pri mrazení dosahuje iba 39 dB, takže vás zaručene nebude rušiť nadmerným hlukom. Na uskladnenie potravín máte k dispozícii dva veľké koše.

Dlhá výdrž pri výpadku energie

Mraznička dokáže za 24 hodín zmraziť až 21 kg surovín. V prípade poruchy alebo výpadku elektrickej energie sú vaše potraviny uschované až po dobu 42 hodín. Vnútorný priestor disponuje úsporným LED osvetlením. Manipuláciu pri otváraní a zatváraní uľahčuje ergonomické madlo. Pri presúvaní oceníte kolieska v spodnej časti mrazničky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 96 cm
Celkový čistý objem 254 L
Mraziaci výkon 21 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG AHB526D1LW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené