AEG AHB531E1LW

Šírka: 112 cm, Celkový čistý objem: 308 L, Mraziaci výkon: 21 kg/24h, Rýchle zmrazenie: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Truhlicová mraznička AEG AHB531E1LW v klasickom bielom prevedení, poskytuje dostatočne veľký priestor pre množstvo potravín, ktoré potrebuje zmraziť, Jej celkový využiteľný objem je 308 litrov, čo je zárukou dostatočného miesta. Jej ovládanie je elektronické, LCD displej s ovládacím panelom je umiestnený spreud. Počas 24 hodín zvládne mraznička AEG AHB531E1LW zamraziť až 21 kg potravín. V prípade výpadku elektrického prúdu pritom spotrebič udrží potraviny zamrazené 37 hodín. Na zvýšenú teplotu v mrazničke vás upozorní optický aj akustický signál. Vnútornú výbavu tvoria 3 kovové koše a vnútorné osvetlenie. Kolieska zabezpečia jednoduché premiestňovanie mrazničky. Technológia LowFrost uľahčuje rozmrazovanie.

Priestranná mraznička

Truhlicová mraznička AEG AHB531E1LW má úžitkový objem 308 litrov a vďaka tomu vám poskytuje naozaj obrovský úložný priestor - napríklad keď potrebujete uskladniť veľké množstvo ovocia a zeleniny či mäsa z domácej zabíjačky. Hlučnosť mrazničky neprekročí hodnotu 42 dB. Mraznička je vybavená optickým aj akustickým alarmom - varovný signál pri zvýšenej teplote vo vnútornom priestore mrazničky. Za 24 hodín zamrazí až 21 kg potravín a jej akumulačná doba, po ktorú sú potraviny v prípade výpadku prúdu uchované bez ohrozenia trvanlivosti, je dostatočných 37 hodín. Truhlicová mraznička má zabudované LED osvetlenie, ktoré umožňuje osvetlenie celého mraziaceho priestoru spotrebiča. Osvetlenie je umiestnené na strope dverí.

LowFrost technológia

Tento model mrazničky je vybavený modernou technológiou LowFrost, ktorá minimalizuje tvorbu nežiaducej námrazy. To znamená, že spotrebič nemusíte tak často odmrazovať, technológia sa navyše veľmi pozitívne podpisuje aj na celkovej spotrebe.

Ďalšie vlastnosti

Vnútornú výbavu okrem LED osvetlenia tvoria 3 biele koše. Menšie potraviny ako aj tie, ktoré chcete mať hneď navrchu je možné v nich prehľadne uskladniť. Všetky dostupné funkcie ako aj požadovanú teplotu mrazenia si jednoducho nastavíte pomocou elektronického ovládania. LCD displej zobrauje aktuálnu teplotu. Umiestnený je v prednej časti pre okamžitý prehľad.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 112 cm
Celkový čistý objem 308 L
Mraziaci výkon 21 kg/24h
Rýchle zmrazenie Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG AHB531E1LW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami