AEG BCE455350M

Vstavaná parná rúra, Energetická trieda A+, Kapacita: 71 l, Počet funkcií: 10, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,4 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 59,5 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra AEG BCE455350M v nerezovom antikorovom prevedení s úpravou proti odtlačkom prstov je zaradená do energetickej triedy A+. Rúra s celkovým príkonom 3500 W a objemom rúry 71 l disponuje 3 pečúcimi úrovniami a katalytickým čistením. Súčasťou rúry AEG BCE455350M je aj halogénové osvetlenie, minutka, para, gril, horúci vzduch a akustický signál. Vďaka XL ventilátoru sa horúci vzduch v rúre rozprestrie v celom priestore rúry rýchlejšie.

 

 

 

Nadýchané výsledky

Štýlová vstavaná rúra je skvelou voľbou do každej domácnosti. Rúra SteamBake disponuje tlačidlom, ktoré slúži na pridanie pary, čím zaháji proces pečenia. Para sa postará o cesto, ktoré bude na povrchu vlhké, vďaka čomu sa vytvorí zlatistá a chrumková kôrka. Stred však samozrejme zostane kyprý a vláčny.

Perfektné prepečenie bez ohľadu na množstvo

Kruhové ohrevné teleso prispieva k rovnomernému prepečeniu pokrmov vo všetkých kútoch tejto rúry, a to dokonca aj vtedy, keď je naplnená tromi plechmi. Budete mať istotu, že každá porcia bude rovnako prepečená a chutná.

Čistenie

Každú rúru je občas potrebné vyčistiť a práve vstavaná rúra AEG BCE455350M vám túto činnosť nesmierne uľahčí. O všetko sa postará katalytický povrch, vďaka ktorému zažijete čistenie úplne bez námahy.  Teplom aktivovaná vrstva na stenách rúry pohlcuje mastnotu. Tá sa následne zoxiduje a odparí sa pri ohreve s telotou 230 °C.

Praktické dvierka

AEG BCE455350M vás určite zaujme svojím štýlovým vzhľadom a skvelým výkonom, ale to rozhodne nie je všetko. Maximálny komfort vám poskytnú aj dvierka so systémom SoftClosing, ktorý má na svedomí ľahké a tiché privretie dvierok.

Rovnomerné prepečenie

Vstavaná rúra využíva efektívne energiu. Nový systém prúdenia vzduchu zabezpečí jeho rovnomernú cirkuláciu. Rúra sa tak rýchlejšie zohreje a teplota pečenia môže byť až o 20 % nižšia. Ušetríte tak čas aj energiu.

Bez ohľadu na množstvo

Vstavaná rúra AEG BCE455350M je ideálna aj na rovnomerné prepečenie pokrmov a to v celej rúre. Takže aj v prípade, že sa v nej budú aktuálne nachádzať tri plechy, môžete sa spoľahnúť na to, že každá porcia bude rovnako chutná.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3500 W
Typ čistenia Katalýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 10

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG BCE455350M

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami