AEG Mastery SurroundCook BES331110B


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3500 W, Typ čistenia: Parou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 9,


Cena 419,00 €

Zľava 5 % z pôvodnej ceny: 439,00 € Zobraziť nápoveď

8,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Multifunkčná rúra AEG BES331110B s kruhovým vyhrevným telesom zaradená v energetickej triede A+. Jej celkový vnútorný objem je 71 litrov. Technológia SurroundCook® s XL ventilátorom umožňuje skvelé prepečenie pokrmov až na 3 úrovniach. Tento model vyniká predovšetkým mnoho skvelými funkciami, vďaka ktorým dokážete pripraviť jedlo presne podľa vašich predstáv. Prehľadný displej poskytne maximálnu kontrolu nad procesom varenia. Prednosťou je aj systém SoftClosing pre tiché otváranie a zatváranie dvierok. Určite oceníte jednoduchú údržbu: ľahko čistiteľné dvierka rúry a odoberateľné vrchné vyhrevné teleso umožňujúce rýchle a ľahké čistenie rúry. Farba: čierna

 

 

Vstavaná multifunkčná rúra

Multifunkčná rúra s kruhovým vyhrevným telesom AEG BES331110B, je vybavená rôznymi funkciami a tým vyťažíte z pokrmov ešte viac chutí.  Jej kapacita je až 71 litrov a tak ponúka dostatočne veľký priestor pre prípravu jedál. Okrem efektívneho varenia a pečenia primerane osvetlí aj vnútorný priestor rúry vďaka zabudovanému halogénovému osvetleniu.

Rovnomerné pečenie

Neodmysliteľnou súčasťou vstavanej rúry AEG  je veľký XL ventilátor, ktorý pri pečení zaručí rovnomerné rozptýlenie horúceho vzduchu v celom priestore, vďaka čomu sa tak zohreje oveľa rýchlejšie. Keďže Vám rúra umožňuje zníženie teploty až o 20 % ušetríte nielen váš čas, ale aj vaše náklady na energiu.

Prehľad o priebehu pečenia

Priebeh pečenia skontrolujete letmým pohľadom na displej časovača. Prehľadná obrazovka umožňuje nastaviť zvukovú signalizáciu, skontrolovať čas zostávajúci do konca prípravy jedla a presne nastaviť časovač.

SurroundCook®

Technológia SurroundCook® s XL ventilátorom umožňuje skvelé prepečenie pokrmov až na 3 úrovniach. Navyše zabezpečí dokonale rovnomernú teplotu vo vnútri rúry a perfektnú distribúciu horúceho vzduchu do každého jej kúta. Budete mať istotu, že každá porcia bude rovnako prepečená a chutná. Medzi prednosti konštrukcie tejto rúry patrí dôraz na pohodlnú obsluhu. Preto môžete plechy do bočných mriežok zasúvať rýchlo, hladko a plynulo.

Väčšia plocha plechu

Menej nie je vždy viac, obzvlášť u chutných dobrôt z rúry. S XL plechom na pečenie, ktorého plocha je o 20% väčší ako u plechov štandardných rozmerov, upečiete viac dobrôt, ktorými môžete nadchnúť svojich hostí.

Chladiaci ventilátor

Chladiaci ventilátor sa spustí automaticky, keď sa zapne rúra. Chladí elektronické komponenty a externé časti rúry.. Chladí elektronické komponenty a externé časti rúry.

Úprava proti odtlačkom prstov

Špeciálna vrstva na povrchu zabraňuje vzniku odtlačkov prstov a nepekných mastných škvŕn. Spotrebič bude vždy vyzerať dokonale a reprezentatívne.

  • Dodávané príslušenstvo: 1 smaltovaný plech na pečenie|1 hlboký odkvapávací pekáč sivý smalt a 1 drôtená chrómovaná mriežka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3500 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG Mastery SurroundCook BES331110B

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené