AEG DBB5660HM

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
429,00 €

Pôvodná cena 470,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor AEG DBB5660HM určený na odsatie prebytočných pár vzniknutých počas varenia. Kvalitné a hlavne šetrné LED osvetlenie slúži na lepšiu viditeľnosť pod digestorom. Odsávač je mimoriadne tichý vďaka svojmu motoru, čím neruší pri práci v kuchyni. Tri rýchlosti plus intenzívne odsávanie dávajú možnosť umiestniť digestor do rôznych typov kuchýň s rôznymi rozmermi a intenzitou varenia. Vďaka elektronickým ovládacím prvkom si dokážete nastavenia vybrať presne podľa vašich predstáv. Praktická funkcia Hob2Hood pri zapnutí varného panela automaticky reguluje osvetlenie aj odsávanie výparov. K dispozícii máte indikátor zanesenia tukového aj uhlíkového filtra. Šírka: 60 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 9 %
Popis produktu

 

 

Výkon odsávača 

Výkon odsávača AEG DBB5660HM by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, popr. oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Maximálny výkon odťahu dosahuje 779 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 54 dB. Jeho prevádzka nie je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Odsávanie prebieha cez tukový filter v režime recirkulácie.

Intuitívny odsávač pár

Praktická funkcia Hob2Hood pri zapnutí varného panela automaticky reguluje osvetlenie aj odsávanie výparov. Dovoľte funkcii Hob2Hood ovládať ventilátor a sústreďte sa na kľúčové momenty počas prípravy vášho pokrmu. Ak si chcete nastaviť výkon ventilátora sami, môžete využiť aj manuálne ovládanie.

  • Počet rýchlostí: 3 + 1|Breeze function|SilenceTech Range

Technológia Breeze

Elegantný odsávač pár disponuje jedinečnou technológiou Breeze, ktorá zaistí dokonalé a takmer nepočuteľné odsávanie nežiaducich pachov. Bez námahy a hluku tak výborne osvieži prostredie vašej kuchyne.

Tichá prevádzka

Inovatívna technológia zabezpečuje takmer tichý chod odsávača pár. Vítaná absencia hluku tak prispieva k príjemnej a harmonickej domácej atmosfére. Nenechajte sa pri varení rušiť.

Recirkulácia vzduchu

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. V bežnom odsávači nájdete tukový filter, ktorý na seba viaže mastnoty. Pri recirkulácii pridáte za tukový filter aj uhlíkový, ktorý pohlcuje pachy. Pre odsávanie s recirkuláciou je treba si zakúpiť uhlíkový filter Electrolux MCFE01 regenerovateľný long life Electrolux TYPE20,  ktorý jepotrebné dokúpiť - nie je súčasťou balenia. Vzduch sa prečistí a fúka ho späť do miestnosti. Schopnosť tohto filtra pohlcovať pachy je daná početnosťou jeho používania. Pri bežnom využívaní 2 - 3 x týždenne má túto schopnosť cca 3 - 4 mesiace.

Antikorový dizajnový filter

Súčasťou odsávača pár je 1 antikorový dizajnový filter. Navyše sa jednoducho čistí a tak vydrží dlhšie a účinnejšie bojovať proti mastnote. V spodnej časti odsávača pár je k dispozícii aj praktické 2 x LED osvetlenie.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine DBB5660HMSK (stiahnuť) [*.pdf, 19.23 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,8 cm
Maximálna hlučnosť: 55 dB
Maximálny výkon odsávania: 779 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 779 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 50 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 63,5 cm
Výška komína (max.): 115,5 cm
Vhodný uhl. filter: TYPE15, TYPE20
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,8 cm
Výška: 63,5 cm
Hĺbka: 50 cm
Hmotnosť: 11,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 55 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Materiál

Materiál: Nerez

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Energetické údaje

Celková spotreba: 61 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Áno

Ostatné

Kód produktu: 942150529

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore