AEG DBB5660HM

Zľava 9 %
Doprava zadarmo
Cashback 80 €

Šírka: 59.8 cm, Maximálna hlučnosť: 55 dB, Maximálny výkon odsávania: 779 m3,


Cena s Cashbackom 80,00 € Platí do 30.11.2021
Ako získať cashback
349,00 €

Cena 429,00 €

Zľava 9% z pôvodnej ceny: 470,00 € Zobraziť nápoveď

8,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveďKúpte vo výhodnom sete
ušetríte až 69,00 €

Zobraziť set

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Kúpte vo výhodnom sete

 • AEG DBB5660HM

  AEG DBB5660HM komínový digestor

  Nástenné a komínové digestory

  Cena samostatne 429,00 €

 • AEG Mastery IKB64301FB

  AEG Mastery IKB64301FB- Indukčná varná doska

  Indukčné varné dosky

  Cena samostatne 389,00 €

 • Cena setu 749,00 €

  Zľava 8.4 % z ceny 818,00 € pri nákupe v sete

Popis produktu

Komínový digestor AEG DBB5660HM určený na odsatie prebytočných pár vzniknutých počas varenia. Kvalitné a hlavne šetrné LED osvetlenie slúži na lepšiu viditeľnosť pod digestorom. Odsávač je mimoriadne tichý vďaka svojmu motoru, čím neruší pri práci v kuchyni. Tri rýchlosti plus intenzívne odsávanie dávajú možnosť umiestniť digestor do rôznych typov kuchýň s rôznymi rozmermi a intenzitou varenia. Vďaka elektronickým ovládacím prvkom si dokážete nastavenia vybrať presne podľa vašich predstáv. Praktická funkcia Hob2Hood pri zapnutí varného panela automaticky reguluje osvetlenie aj odsávanie výparov. K dispozícii máte indikátor zanesenia tukového aj uhlíkového filtra. Šírka: 60 cm.

 

 

Výkon odsávača 

Výkon odsávača AEG DBB5660HM by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum, čím rýchlejšie odvedie vzniknutú paru a všetky nežiaduce zápachy z varenia, popr. oxid dusíka, ktorý vzniká pri varení na plyne. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochu. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 50 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Maximálny výkon odťahu dosahuje 779 m³/hod. Pracuje s maximálnou hlučnosťou 54 dB. Jeho prevádzka nie je možná s odťahom do komína alebo v režime recirkulácie. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Odsávanie prebieha cez tukový filter v režime recirkulácie.

Intuitívny odsávač pár

Praktická funkcia Hob2Hood pri zapnutí varného panela automaticky reguluje osvetlenie aj odsávanie výparov. Dovoľte funkcii Hob2Hood ovládať ventilátor a sústreďte sa na kľúčové momenty počas prípravy vášho pokrmu. Ak si chcete nastaviť výkon ventilátora sami, môžete využiť aj manuálne ovládanie.

 • Počet rýchlostí: 3 + 1|Breeze function|SilenceTech Range

Technológia Breeze

Elegantný odsávač pár disponuje jedinečnou technológiou Breeze, ktorá zaistí dokonalé a takmer nepočuteľné odsávanie nežiaducich pachov. Bez námahy a hluku tak výborne osvieži prostredie vašej kuchyne.

Tichá prevádzka

Inovatívna technológia zabezpečuje takmer tichý chod odsávača pár. Vítaná absencia hluku tak prispieva k príjemnej a harmonickej domácej atmosfére. Nenechajte sa pri varení rušiť.

Recirkulácia vzduchu

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. V bežnom odsávači nájdete tukový filter, ktorý na seba viaže mastnoty. Pri recirkulácii pridáte za tukový filter aj uhlíkový, ktorý pohlcuje pachy. Pre odsávanie s recirkuláciou je treba si zakúpiť uhlíkový filter Electrolux MCFE01 regenerovateľný long life Electrolux TYPE20,  ktorý jepotrebné dokúpiť - nie je súčasťou balenia. Vzduch sa prečistí a fúka ho späť do miestnosti. Schopnosť tohto filtra pohlcovať pachy je daná početnosťou jeho používania. Pri bežnom využívaní 2 - 3 x týždenne má túto schopnosť cca 3 - 4 mesiace.

Antikorový dizajnový filter

Súčasťou odsávača pár je 1 antikorový dizajnový filter. Navyše sa jednoducho čistí a tak vydrží dlhšie a účinnejšie bojovať proti mastnote. V spodnej časti odsávača pár je k dispozícii aj praktické 2 x LED osvetlenie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 55 dB
Maximálny výkon odsávania 779 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG DBB5660HM

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené