AEG DBB5960HM

  • Zľava 13 %
  • Doprava zadarmo
  • Cashback 80 €

Šírka: 89.8 cm, Maximálna hlučnosť: 55 dB, Maximálny výkon odsávania: 779 m3,


Cena s Cashbackom 80,00 € Platí do 30. 11. 2021
Ako získať cashback
379,00 €

Cena 459,00 €

Zľava 13 % z pôvodnej ceny: 529,00 € Zobraziť nápoveď

9,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor AEG DBB5960HM s výkonným motorom a s nízkou spotrebou energie sa postará o to, aby spoľahlivo odstránil z kuchyne všetky nežiaduce pachy. Sací výkon odsávača pár v intentivnom režime: 779 m3 /h. Praktická funkcia Hob2Hood pri zapnutí varného panela automaticky reguluje osvetlenie aj odsávanie výparov. Spôsob ovládania: elektronická dotykové tlačidlá s LCD displejom. K dispozícii máte indikátor zanesenia tukového aj uhlíkového filtra. Šírka: 90 cm. Prevedenie: nerez

Komínový digestor

Komínový odsávač pár AEG DBB5960HM je nastavený tak, aby zbytočne neplytval energiou a tak ani vašimi peniazmi. Vďaka označeniu energetickej triedy A máte záruku, že spotrebič využíva energiu efektívne a spotreba nepresahuje optimálnu hodnotu. Pýši sa výkonným motorom na účinné odsávanie výparov bez ohľadu na veľkosť kuchyne.

Intuitívny odsávač pár

Praktická funkcia Hob2Hood pri zapnutí varného panela automaticky reguluje osvetlenie aj odsávanie výparov. Dovoľte funkcii Hob2Hood ovládať ventilátor a sústreďte sa na kľúčové momenty počas prípravy vášho pokrmu. Ak si chcete nastaviť výkon ventilátora sami, môžete využiť aj manuálne ovládanie.

  • Počet rýchlostí:  3 + 1|Breeze function|SilenceTech Range

Technológia Breeze

Elegantný odsávač pár disponuje jedinečnou technológiou Breeze, ktorá zaistí dokonalé a takmer nepočuteľné odsávanie nežiaducich pachov. Bez námahy a hluku tak výborne osvieži prostredie vašej kuchyne.

Tichá prevádzka

Inovatívna technológia zabezpečuje takmer tichý chod odsávača pár. Vítaná absencia hluku tak prispieva k príjemnej a harmonickej domácej atmosfére. Nenechajte sa pri varení rušiť.

Antikorový dizajnový filter

Súčasťou odsávača pár sú 3 antikorové dizajnové filtre. Navyše jednoducho čistia a tak vydržia dlhšie a účinnejšie bojovať proti mastnote. V spodnej časti odsávača pár je k dispozícii aj praktické 2 x LED osvetlenie. Toto osvetlenie má navyše dlhú životnosť a je energeticky úsporné.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 89.8 cm
Maximálna hlučnosť 55 dB
Maximálny výkon odsávania 779 m3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG DBB5960HM

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené