AEG FFB52910ZW


Maximálna hlučnosť: 46 dB, Počet programov: 6, Počet súprav riadu: 14, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 549,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 11,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Umývačka riadu AEG FFB52910ZW v bielom prevedení má kapacitu pre umývanie 14 súprav riadu. Satelitné umývacie rameno SatelliteClean má lepšie pokrytie pre dokonalé umytie. Technológia AirDry využíva prirodzené prúdenie vzduchu pre ukončenie sušenia. Umývačka riadu AEG FFB52910ZW ponúka 5 umývacích programov s možnosťou odloženia štartu o 1-24 hod. Ovládací panel je umiestnený spredu. Je vybavená aj množstvom ďalších funkcií: indikátor nedostaku leštidla a soli, úspora času, XtraDry. Vnútornú výbavu tvoria: výškovo nastaviteľný horný kôš so sladacími poličkami na šálky a plastové držadlo. Dolný kôš má 4 rozložiteľné tanierové poličky a plastové držadlo. Zásuvka MaxiFlex ponúka pohodlný priestor pre uloženie príbora a menšieho kuchynského náradia.

Umývačka riadu

Voľne stojaca umývačka riadu AEG FFB52910ZW na jeden umývací cyklus dokáže umyť 14 obedových súprav riadu. Zverte svoj riad umývačke AEG, ktorá ho dokonale umyje a postará sa aby vyzeral stále ako nový. Umývačka umyje takmer všetko od najobjemnejsích hrncov až po krehké sklo s nízkou spotrebou energie a pri nízkej hlučnosti. Táto umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu. Vďaka zásuvke MaxiFlex s flexibilnými priečkami umyjete ešte viac riadu. Oceníte odložený štart o 1 - 24 hodín.

Programy a funkcie

Pomocou predného ovládacieho panela si viete zvoliť vhodný umývací program. Umývačka ponúka 5 umývacích programov a 4 umývacie teploty:

  • ECO - program ponúka najvyššiu úsporu spotreby vody a energie. Je vhodný pre bežne zašpinené riady.
  • AutoSense 45°-70°C - program zisťuje stupeň zašpinenia a množstvo riadu uloženého v košoch. Automaticky podľa toho nastaví teplotu a množstvo vody, spotrebu energie a dĺžku programu.
  • 30 minút 60°C -program je ideálny pre umývanie polovičnej náplne alebo čerstvo vloženého menej zašpineného riadu.
  • Sklo 45°C - program si reguluje teplotu vody, aby zabezpečil dokonalú starostlivosť o krehké, najmä sklenené riady.
  • Intenzívny 70°C - program vhodný pre umývanie silno zašpineného riadu vysokým tlakom vody pri vysokej teplote.

Okrem umývacích programov určite využijete aj praktické funkcie:

  • XtraDry - zlepšuje sušiaci výkon. Je aktívna automaticky pre všetky programy okrem ECO.
  • TimeSaver - zvyšuje tlak a teplotu vody a skracuje tak sušiacu fázu.

Všetky príbory budú umyté naraz

V zásuvke MaxiFlex umyjete naraz všetky príbory a drobné kuchynské pomôcky rôznych rozmerov a tvarov. Zásuvka ponúka flexibilné nastavenie rôznych deliacich priečok a a pritom zabezpečí dôkladné umytie.

Satelitné sprchovacie rameno

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. 5 sprchovacích úrovní zabezpečí maximálne pokrytie vodou celej dávky riadu na umývanie aj keď bude umývačka kompletne plná. Satelit má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

Sušenie AirDry

Táto umývačka riadu sa pýši novou technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu. Funkcia sa zapne vo všetkých umývacích programoch okrem ECO.

Systém vnútorných košov

Užite si viac voľného času vďaka umývačke. Táto umývačka s veľkou kapacitou umyje nevídané množstvo riadu naraz. Horný kôš je výškovo nastaviteľný a to dokonca aj keď ho plne naložíte. Jeho výbavu tvoria sklopné držiaky na šálky a plastová rukoväť. Výbava dolného koša pozostáva zo 4 sklopných držiakov na taniere a plastovej rukoväte. Zásuvka MaxiFlex poskytuje dostatok miesta pre umývanie príborov a drobných kuchynských potrieb. Má flexibilné deliace priehradky a jej maximálna hĺbka zabezpečí upraviteľnosť každej náplne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 46 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG FFB52910ZW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené