AEG Mastery FSE73407P

Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda D, Kapacita 9 súprav riadu, Spotreba energie: 67 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Spotreba vody 9,9 na umývací cyklus, Počet programov: 7, AquaStop funkcia, Výška: 81,8 cm, Šírka: 45 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plne integrovaná umývačka riadu AEG Mastery FSE73407P so systémom GlassCare sa špeciálne postará o sklenený riad. Na jedno naplnenie umyje 9 sád riadu. Ovládať ju je možné veľmi jednoducho pomocou horného ovládacieho panela QuickSelect potiahnutím prsta. Umývačka riadu AEG Mastery FSE73407P ponúka 7 umývacích programov. Technológia AirDry zvyšuje výkon sušenia, dvierka sa po skončení programu pootvoria aby sa riad dokonale vysušil. Sveteľný lúč TimeBeam informuje o stave programu. Satelitné umývacie rameno dôkladne umyje riad vďaka 5 sprchovacím rovinám. Dvojité sprchovacie ramená dôkladne osprchujú riad v každom kúte umývačky. Vnútornú výbavu tvorí: výškovo nastaviteľný (aj pri plnom naložení) horný kôš QuickLift umožňuje pohodlné vkladanie a vyberanie riadu. Vybavený je 2 skladacími držiakmi SoftSpikes a skladacími drôtenými držiakmi pohárov a plastové madlo AEG, dolný kôš má 2 rozložiteľné tanierové tŕne a plastové madlo. Nechýba možnosť odloženého štartu. Umývačku je možné pripojiť aj k prívodu teplej vody.

Umývačka riadu AirDry

Plne integrovaná umývačka riadu AEG Mastery FSE73407P na jeden umývací cyklus dokáže umyť 9 obedových súprav riadu Zverte svoj riad umývačke AEG, ktorá ho dokonale umyje a postará sa aby vyzeral stále ako nový. Umývačka umyje takmer všetko od najobjemnejsích hrncov až po krehké sklo s nízkou spotrebou energie a pri nízkej hlučnosti. Táto umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu. Oceníte odložený štart o 1 - 24 hodín

Programy a funkcie

Pomocou MY TIME ovládacieho panela si viete zvoliť vhodný umývací program. Umývačka ponúka 7 umývacích programov a 4 umývacie teploty:

  • Quick - ide o najkratší program, trvajúci 30 minút a je ideálny pre umývanie ľahko zašpineného riadu alebo čerstvo vloženého riadu.
  • 60 minút - je program pre umývanie čerstvo vloženého alebo ľahko zašpineného riadu s ľahko zaschnutými nečistotami.
  • 90 minút - program je vhodný pre umývanie a sušenie normálne znečisteného riadu.
  • 160 minút - program je vhodný pre umývanie a sušenie silno znečisteného riadu.
  • ECO - ide o najdlhší program (trvá 4 hodiny), ktorý je veľmi úsporný na spotrebu vody a energie pri bežne znečistenom riade.
  • Auto Sense - automaticky upravuje umývací cyklus podľa typu náplne. Umývačka zistí stupeň zašpinenia a množstvo vloženého riadu. Podľa toho nastaví teplotu, množstvo vody a dĺžku umývania.
  • Machine Care - program slúži na čistenie vnútorného priestoru bez náplnenia riadom.

Okrem umývacích programov určite využijete aj praktické funkcie:

  • ExtraPower - zlepšuje výsledky umývania vo zvolenom programe. Táto funkcia zvyšuje teplotu aj dĺžku trvania umývanie.
  • GlassCare - sa stará špeciálne o chúlostivé kusy riadu. Táto funkcia zabraňuje rýchlym zmenám teplotuy umývania vo zvolenom programe a znižuje ju na 45. Ochraňuje pri tom sklo pred poškodením.

Rýchle ovládanie programov pomocou QuickSelect

Ovládanie pomocou funkcie QuickSelect prináša jednoduchý a rýchly spôsob nastavovania a spúšťania umývacích programov. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku trvania programu a poklopaním pridáte rôzne voliteľné funkcie. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché.

Sušenie AirDry

Táto umývačka riadu sa pýši novou technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu. Funkcia sa zapne vo všetkých umývacích programoch okrem ECO.

Satelitné sprchovacie rameno

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. 5 sprchovacích úrovní zabezpečí maximálne pokrytie vodou celej dávky riadu na umývanie aj keď bude umývačka kompletne plná. Satelit má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

Dokonalý prehľad o priebehu programu

Optická signalizácia TimeBeam priemeta svetelný lúč na podlahu pod dvierkami umývačky. Po spustení programu sa rozsvieti červené svetlo, ktoré svieti po celý čas trvania umývacieho cyklu. Po ukončení programu sa rozsvieti zelená kontrolka.

Systém vnútorných košov

Užite si viac voľného času vďaka umývačke. Táto umývačka s veľkou kapacitou umyje nevídané množstvo riadu naraz. Horný kôš je výškovo nastaviteľný aj keď je plne naložený, je vybavený 2 skladacími držiakmi softspikes a 2 skladacími drôtenými držiakmi pohárov a plastovým madlom AEG, dolný kôš má 2 rozložiteľné tanierové tŕne a plastové madlo. Mäkké gumené hroty SoftSpikes zabezpečia krehkým pohárom šetrnú starostlivosť. Spolľahlivo ich ochránia a udržia na svojom mieste.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet programov 7
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG Mastery FSE73407P

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami