AEG FSE83807P

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii
5-ročná záruka po registrácii

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Vystavené kusy v 1 predajni

Cena:
1 079,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 21,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Plne integrovaná umývačka riadu AEG FSE83807P s funkciou ComfortLift uľahčuje ovládanie a vykladanie riadu vďaka možnosti zdvihnutia dolného koša jednoduchým stlačením držadla. Ovládací panel QuickSelect je umiestnený zhora. Vizuálne informuje o stave umývacieho programu pomocou sveteľného indikátora. Technológia AirDry využíva prirodzené prúdenie vzduchu pre ukončenie sušenia. Umývačka riadu AEG FSE83807P ponúka 7 umývacích programov s možnosťou odloženia štartu o 1 - 24 hod. Okrem sveteľného indikátora je vybavená aj množstvom ďalších funkcií: dvojfarebný budík, extra tichý, GlassCare, indikátor nedostaku leštidla a soli, XtraPower. Jej kapacita pre umývanie je 13 súprav riadu. Vnútornú výbavu tvoria: horný kôš s 2 skladacími držiakmi, 2 skladacími drôtenými držiakmi pre poháre, 2 mäkké špičky, 6 mäkkých špičiek pre poháre na víno, sladacie poličky na šálky a nerezové držadlo. Dolný kôš má 4 rozložiteľné tanierové poličky, ComfortLift a nerezové držadlo. Satelitné umývacie rameno SatelliteClean má lepšie pokrytie pre dokonalé umytie.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

 

 

Umývačka riadu ComfortLift®

Plne integrovaná umývačka riadu AEG FSE83807P na jeden umývací cyklus dokáže umyť 13 obedových súprav riadu. Vstavaná umývačka riadu ComfortLift® je prvou na svete, ktorá uľahčuje vkladanie a vykladanie riadu. Vďaka jedinečnej technológii umožňuje zdvihnúť dolný umývací kôš jednoduchým stlačením držadla do úrovne pásu. V pohodlí tak môžete manipulovať s riadom bez toho, aby ste sa skláňali. Táto umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu. Oceníte odložený štart o 1 - 24 hodín. Praktické vnútorné osvetlenie vám zabezpečí dokonalý prehľad pri vladaní a vykladaní riadov.

Rýchle ovládanie programov pomocou QuickSelect

Ovládanie pomocou funkcie QuickSelect prináša jednoduchý a rýchly spôsob nastavovania a spúšťania umývacích programov. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku trvania programu a poklopaním pridáte rôzne voliteľné funkcie. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché.

Programy a funkcie

Pomocou MY TIME ovládacieho panela si viete zvoliť vhodný umývací program. Umývačka ponúka 7 umývacích programov a 4 umývacie teploty:

 • Quick - ide o najkratší program, trvajúci 30 minút a je ideálny pre umývanie ľahko zašpineného riadu alebo čerstvo vloženého riadu.
 • 60  minút - je porgram pre umývanie čerstvo vloženého alebo ľahko zašpineného riadu s ľahko zaschnutými nečistotami.
 • 90 minút - program je vhodný pre umývanie a sušenie normálne znečisteného riadu.
 • 160 minút - program je vhodný pre umývanie a sušenie silno znečisteného riadu.
 • ECO - ide o najdlhší program (trvá 4 hodiny), ktorý je veľmi úsporný na spotrebu vody a energie pri bežne znečistenom riade.
 • Auto Sense - automaticky upravuje umývací cyklus podľa typu náplne. Umývačka zistí stupeň zašpinenia a množstvo vloženého riadu. Podľa toho nastaví teplotu, množstvo vody a dĺžku umývania.
 • Machine Care - program slúži na čistenie vnútorného priestoru bez náplnenia riadom.

Okrem umývacích programov určite využijete aj praktické funkcie:

 • ExtraPower - zlepšuje výsledky umývania vo zvolenom programe. Táto funkcia zvyšuje teplotu aj dĺžku trvania umývanie.
 • GlassCare - sa stará špeciálne o chúlostivé kusy riadu. Táto funkcia zabraňuje rýchlym zmenám teplotuy umývania vo zvolenom programe a znižuje ju na 45. Ochraňuje pri tom sklo pred poškodením.

Dokonalý prehľad o priebehu programu

Optická signalizácia priemeta na podlahu pod dvierkami umývačky dĺžku programu na jeho začiatku. Po spustení programu sa rozsvieti 0:00, ktoré zobrazuje čas priebežne po celý umývací cyklus. Po ukončení programu sa rozsvieti CLEAN.

Sušenie AirDry

Táto umývačka riadu sa pýši novou technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu. Funkcia sa zapne vo všetkých umývacích programoch okrem ECO.

Satelitné sprchovacie rameno

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. 5 sprchovacích úrovní zabezpečí maximálne pokrytie vodou celej dávky riadu na umývanie aj keď bude umývačka kompletne plná. Satelit má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

Systém vnútorných košov

Užite si viac voľného času vďaka umývačke. Táto umývačka s veľkou kapacitou umyje nevídané množstvo riadu naraz. Horný kôš je výškovo nastaviteľný a to dokonca aj keď ho plne naložíte. Jeho výbavu tvoria 2 sklopné držiaky na poháre, 2 sklopné drôtené úchyty na poháre, 2 mäkké gumové špičky, 6 úchytov na poháre na víno, sklopné držiaky na šálky a nerezová rukoväť. Držiaky na vínové poháre SoftGrip a SoftSpikes sú špeciálne navrhnuté tak, aby im zabezpečovali extra ochranu. Počas celého umývacieho cyklu ich jemne a zárovneň pevne pridržiavajú na mieste. Výbava dolného koša ComfortLift pozostáva zo 4 sklopných držiakov na taniere a nerezovej rukoväte.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine FSE83807PSK (stiahnuť) [*.pdf, 1.88 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,6 cm
iTyp displeja: LED
Maximálna hlučnosť: 42 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 7
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 150 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Spotreba vody na cyklus: 13 L
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 13
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg
iSmart: Nie
Model: AEG FSK83727P
Dĺžka hadice: 1,5 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 59,6 cm
Výška: 87 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 38,67 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LED

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,6 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Spotreba vody na cyklus: 13 L
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 7
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 150 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 13
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 911438360

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore