AEG FSK83717P

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plne integrovaná umývačka riadu AEG FSK83717P má kapacitu pre umývanie 15 súprav riadu. Satelitné umývacie rameno SatelliteClean má lepšie pokrytie pre dokonalé umytie. Technológia AirDry využíva prirodzené prúdenie vzduchu pre ukončenie sušenia. Umývačka riadu AEG FSK83717P ponúka 7 umývacích programov s možnosťou odloženia štartu o 1-24 hod. Ovládací panel QuickSelect je umiestnený zhora. O stave umývacieho cyklu vás informuje sveteľný lúč, ktorý premieta na podlahu čas. Je vybavená aj množstvom ďalších funkcií: indikátor nedostaku leštidla a soli, XtraPower, GlassCare. Vnútornú výbavu tvoria: výškovo nastaviteľný horný kôš s 2 skladacími držiami, 2 skladácími sladacími poličkami na poháre, 2 mäkké špičky, 6 mäkkých špičiek pre vínové poháre, skladacie police na šálky a nerezové držadlo. Dolný kôš má 4 rozložiteľné tanierové poličky, GlassHolder a plastové držadlo. Vnútorný priestor sprehľadňuje LED osvetlenie.

Umývačka riadu Glass Care

Plne integrovaná umývačka riadu AEG FSK8371P na jeden umývací cyklus dokáže umyť 15 obedových súprav riadu Zverte svoj riad umývačke AEG, ktorá ho dokonale umyje a postará sa aby vyzeral stále ako nový. Umývačka umyje takmer všetko od najobjemnejsích hrncov až po krehké sklo s nízkou spotrebou energie a pri nízkej hlučnosti. Táto umývačka riadu ponúka 2 úložné koše na umývanie riadu. Oceníte odložený štart o 1 - 24 hodín. Praktické vnútorné osvetlenie vám zabezpečí dokonalý prehľad pri vladaní a vykladaní riadov.

Programy a funkcie

Pomocou MY TIME ovládacieho panela si viete zvoliť vhodný umývací program. Umývačka ponúka 7 umývacích programov a 4 umývacie teploty:

  • Quick - ide o najkratší program, trvajúci 30 minút a je ideálny pre umývanie ľahko zašpineného riadu alebo čerstvo vloženého riadu.
  • 60  minút - je program pre umývanie čerstvo vloženého alebo ľahko zašpineného riadu s ľahko zaschnutými nečistotami.
  • 90 minút - program je vhodný pre umývanie a sušenie normálne znečisteného riadu.
  • 160 minút - program je vhodný pre umývanie a sušenie silno znečisteného riadu.
  • ECO - ide o najdlhší program (trvá 4 hodiny), ktorý je veľmi úsporný na spotrebu vody a energie pri bežne znečistenom riade.
  • Auto Sense - automaticky upravuje umývací cyklus podľa typu náplne. Umývačka zistí stupeň zašpinenia a množstvo vloženého riadu. Podľa toho nastaví teplotu, množstvo vody a dĺžku umývania.
  • Machine Care - program slúži na čistenie vnútorného priestoru bez náplnenia riadom.

Okrem umývacích programov určite využijete aj praktické funkcie:

  • ExtraPower - zlepšuje výsledky umývania vo zvolenom programe. Táto funkcia zvyšuje teplotu aj dĺžku trvania umývanie.
  • GlassCare - sa stará špeciálne o chúlostivé kusy riadu. Táto funkcia zabraňuje rýchlym zmenám teplotuy umývania vo zvolenom programe a znižuje ju na 45. Ochraňuje pri tom sklo pred poškodením.

Rýchle ovládanie programov pomocou QuickSelect

Ovládanie pomocou funkcie QuickSelect prináša jednoduchý a rýchly spôsob nastavovania a spúšťania umývacích programov. Posuvným ťahom zvolíte dĺžku trvania programu a poklopaním pridáte rôzne voliteľné funkcie. Ovládanie je veľmi inovatívne a pritom jednoduché.

Žiarivá starostlivosť o poháre

Účinný systém GlassCare vaše poháre dokonale zafixuje a zároveň im zabezpečí čistotu a perfektnú starostlivosť. Technológia SoftGrip pevne a zároveň šetrne udrží poháre na víno za stopku. SoftSpikes zase tvorí mäkkú podpornú podložku pre chúlostivé sklo.

Dokonalý prehľad o priebehu programu

Optická signalizácia priemeta na podlahu pod dvierkami umývačky dĺžku programu na jeho začiatku. Po spustení programu sa rozsvieti 0:00, ktoré zobrazuje čas priebežne po celý umývací cyklus. Po ukončení programu sa rozsvieti CLEAN.

Pohodlná a plynulá manipulácia

Pojazdy ComfortRails v umývačke riadu zabezpečia tichý a plynulý pohyb košov pri vkladaní a vyberaní riadov.

Prehľad pri vkladaní a vykladaní riadu

Praktické vnútorné LED osvetlenie vám zabezpečí ešte väčší komfort a prehľad pri vladaní a vykladaní riadu ako aj jeho aktuálne rozloženie v umývčke. Vďaka lepšej prehľadnosti a viditeľnosti ľahko nájdete kusy riadu, ktoré práve hľadáte.

Satelitné sprchovacie rameno

Vďaka satelitnému sprchovaciemu ramenu budú vaše riady dokonalo umyté a ligotavé. 5 sprchovacích úrovní zabezpečí maximálne pokrytie vodou celej dávky riadu na umývanie aj keď bude umývačka kompletne plná. Satelit má dvojitý rotačný pohyb s neustále sa meniacim uhlom sprchovania, aby sa voda dostala naozaj všade.

Sušenie AirDry

Táto umývačka riadu sa pýši novou technológiou AirDry, ktorá je inšpirovaná priprodzeným procesom sušenia. K samotnému dokončeniu sušenia totiž využíva prirodzený tok vzduchu. V poslednej fáze programu, ktorý si zvolíte otvorí dvierka cca o 10 cm až dovtedy, kým nebudete môcť váš riad vybrať. Vďaka tomuto inovatívnemu sušeniu, ktoré určite oceníte znížite výdavky za energiu. Funkcia sa zapne vo všetkých umývacích programoch okrem ECO.

Systém vnútorných košov

Užite si viac voľného času vďaka umývačke. Táto umývačka s veľkou kapacitou umyje nevídané množstvo riadu naraz. Horný kôš je výškovo nastaviteľný a to dokonca aj keď ho plne naložíte. Jeho výbavu tvoria 2 sklopné držiaky na poháre, 2 sklopné drôtené úchyty na poháre, 2 mäkké gumové špičky, 6 úchytov na poháre na víno, sklopné držiaky na šálky a nerezová rukoväť. Držiaky na vínové poháre SoftGrip a SoftSpikes sú špeciálne navrhnuté tak, aby im zabezpečovali extra ochranu. Počas celého umývacieho cyklu ich jemne a zárovneň pevne pridržiavajú na mieste. Výbava dolného koša pozostáva zo 4 sklopných držiakov na taniere a nerezovej rukoväte.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.6 cm
Maximálna hlučnosť 42 dB
Počet súprav riadu 15
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG FSK83717P

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené