AEG HKB64440NB

Šírka: 59 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Sklokeramika-Plyn, Materiál mriežok: Liatina, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Extra veľký wok horák (počet): 1,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska AEG HKB64440NB v čiernej farbe má sklenený povrch. Ponúka 4 plynové horáky s bezpečnostnými poistkami (z toho 1 Wok horák). V štýlových strieborných ovládacích prvkoch umiestnených vpredu vpravo je integrované elektrické zapaľovanie. Varná doska AEG HKB64440NB má dve liatinové bezpečnostné mriežky.

Elegantný pomocník

Pri varení nejde len o prípravu jedla, ide o rituál plný farieb, chutí a zábavy. S plynovou varnou dosko u AEG HKB64440NB na sklenenom povrchu si môžete v pohodlí domova pripraviť obľúbené jedlá s využitím nových technológií. Tak bude varenie nielen kvalitné a efektívne, ale i maximálne bezpečné. Príprava pokrmov na tejto varnej doske bude maximálne efektívna a pohodlná.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Počas varenia môžete ľahko zvýšiť alebo znížiť teplotu pre dosiahnutie požadovaného výsledku. Teplotu si nastavíte okamžite pomocou rotačných ovládacích tlačidiel v striebornej farbe. Presné nastavenie teploty podľa aktuálnej potreby tiež pomáha znížiť spotrebu energie.

Varné zóny

Varná doska disponuje 4 varnými zónami s rôznym priemerom a výkonom. Horáky sú vybavené dvomi liatinovými ochrannými mriežkami. Sú integrované do elektrického zapaľovania a poskytujú maximálnu bezpečnosť pri varení. Vybavené sú užitočnou termoelektrickou poistkou, ktorá uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa. Praktický Wok horák je navrhnutý tak, aby vám poskytol silnejší plameň, na ktorom si jednoducho v pohodlí vašej kuchyne uvaríte ázijské špeciality.

  • Ľavá predná zóna - výkon/priemer: 3900 W/128 mm
  • Ľavá zadná zóna - výkon/priemer: 2000 W/80 mm
  • Pravá predná zóna - výkon/priemer: 1000 W/65 mm
  • Pravá zadná zóna - výkon/priemer: 2000 W/80 mm

Štýlové prevedenie

Štíhly profil a elegantný štýl zaistí plynulé začlenenie do vašej kuchyne a dokonalé splnenie vašich kuchárskych potrieb. Štýlové prevedenie na skle zvládnete čistiť bežnými čistiacimi prostriedkami.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Extra veľký wok horák (počet) 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG HKB64440NB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené