AEG HKB64450NB


Šírka: 59 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Sklokeramika-Plyn, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1, Extra veľký wok horák (počet): 1


Cena 399,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska AEG HKB64450NB v čiernej farbe so šírkou 59 cm je vybavená 4 horákmi. Ovládanie prostredníctvom otočných gombíkov v prednej časti. LED diódy s funkciou FlameLight signalizujú výkon plameňa (1-9 stupňov výkonu) aj to, ktorý gombík je práve zapnutý alebo vypnutý. Disponuje aj funkciou Hob2Hood, ktorá umožní prepojenie varnej dosky s odsávačom pár. Má aj funkciu StepPower pre nastavenie optimálneho stupňa výkonu, indikátor zostatkového tepla, Stop and Go a časovač.

Varné zóny

Varná doska disponuje 4 varnými zónami s rôznym priemerom a výkonom. Sú integrované do elektrického zapaľovania a poskytujú maximálnu bezpečnosť pri varení. Pre lepšiu stabilitu hrncov má varná doska liatinové mriežky.

  • Ľavá predná zóna: Multicrown WOK Burner, 3900W/128mm

  • Ľavá zadná zóna: 2000W/80mm

  • Pravá predná zóna: 1000W/65mm

  • Pravá zadná zóna: 2000W/80mm

Varný panel sa postará o odsávač pár

Vďaka technológii Hob2Hood môže vaša varná doska automaticky ovládať nastavenia odsávača pár. Počas varenia sa ventilátor digestora prispôsobuje podľa zmien teploty, alebo ak zapnete naraz viac ako jednu varnú zónu. Ak je funkcia aktivovaná môžete si potom naplno užívať varenie bez nutnosti upravovať nastavenia.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Počas varenia môžete ľahko zvýšiť alebo znížiť teplotu pre dosiahnutie požadovaného výsledku. Teplotu si nastavíte okamžite pomocou otočných LED flamelight voličov. 

Funkcia StepPower

Plynová varná doska má funkciu StepPower, ktorá umožní presné nastavenie výkonu. Na výber máte až 9 stupňov výkonu. Pohodlným otočením voliča si vyberiete akú intenzitu ohrevu práve potrebujete pri príprave pokrmu. Disponuje aj kuchynským časovačom. Majte vaše varenie pod kontrolou.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1
Extra veľký wok horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG HKB64450NB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené