AEG HKB75450NB

Šírka: 74 cm, Typ varnej dosky: Plynová, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Sklokeramika-Plyn. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska AEG HKB75450NB v čiernej farbe so šírkou 74 cm je vybavená 5 horákmi. LED diódy s funkciou FlameLight signalizujú výkon plameňa (1-9 stupňov výkonu) aj to, ktorý gombík je práve zapnutý alebo vypnutý. Disponuje aj funkciou Hob2Hood, ktorá umožní prepojenie varnej dosky s odsávačom pár. Má aj funkciu StepPower pre nastavenie optimálneho stupňa výkonu, indikátor zostatkového tepla, Stop&Go a časovač.Rozmery (VxŠxH): 4 x 74 x 51 cm.

Varné zóny

Varná doska disponuje 5 varnými zónami s rôznym priemerom a výkonom. Sú integrované do elektrického zapaľovania a poskytujú maximálnu bezpečnosť pri varení.  Pre lepšiu stabilitu hrncov má varná doska liatinové mriežky.

Varný panel sa postará o odsávač pár

Vďaka technológii Hob2Hood môže vaša varná doska automaticky ovládať nastavenia odsávača pár. Počas varenia sa ventilátor digestora prispôsobuje podľa zmien teploty, alebo ak zapnete naraz viac ako jednu varnú zónu. Ak je funkcia aktivovaná môžete si potom naplno užívať varenie bez nutnosti upravovať nastavenia.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Počas varenia môžete ľahko zvýšiť alebo znížiť teplotu pre dosiahnutie požadovaného výsledku. Teplotu si nastavíte okamžite pomocou otočných LED flamelight voličov. 

Funkcia StepPower

Plynová varná doska má funkciu StepPower, ktorá umožní presné nastavenie výkonu. Na výber máte až 9 stupňov výkonu. Pohodlným otočením voliča si vyberiete akú intenzitu ohrevu práve potrebujete pri príprave pokrmu. Disponuje aj kuchynským časovačom. Majte vaše varenie pod kontrolou.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 74 cm
Typ varnej dosky Plynová
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG HKB75450NB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené