AEG Mastery SenseBoil IAE84411XB

  • Doprava zadarmo
  • Cashback 40 €
  • Zľava 16 %

Šírka: 75 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Indukčné,


Cena s Cashbackom 40,00 € Platí do 17. 12. 2021
Ako získať cashback
539,00 €

Cena 579,00 €

Zľava 16 % z pôvodnej ceny: 685,92 € Zobraziť nápoveď

11,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska AEG Mastery SenseBoil IAE84411XB v čiernom prevedení, ktorú dopĺňa elegantný nerezový rámik OptiFit Frame. Ten umožní dokonalé upevnenie a zakrytie vstavaného výrezu. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Booster. Pre bezpečnosť detí je je doska vybavená detským zámkom. Ovládanie je posuvné dotykové, umiestnené v prednej časti. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna aktivovala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. Pre krátke prerušenie varenia je veľmi zaujímavá funkcia pause, ktorá vám ušetrí zbytočné vypínanie, zapínanie a nastavovanie teploty. Varná doska AEG Mastery SenseBoil IAE84411XB je vybavená aj minútkou a ukazovateľom času.

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska AEG Mastery SenseBoil IAE84411XB spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení ktorú dopĺňa elegantný nerezový rámik OptiFit Frame. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel zohreje váš pokrm omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je posuvné dotykové ovládanie. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým dotykom. Pre vašu bezpečnosť je doska vybavená funkciou automatického vypnutia a akustickým signálom, ktorý vás upozorní, ak je niečo v neporiadku. Nechýba ani ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý vás ochráni pred popálením.

SenseBoil

Funkcia SenseBoil, čiže varená voda pod kontrolou. Snímač teploty varu zisťuje, kedy voda vo vašom hrnci dosiahne bod varu. Táto funkcia automaticky nastavuje teplotu a to tak, aby sa stúpajúce bubliny znížili na kontrolované varenie.

Varný panel sa postará o odsávač pár

Vďaka technológii Hob2Hood môže vaša varná doska automaticky ovládať nastavenia odsávača pár. Počas varenia sa ventilátor digestora prispôsobuje podľa zmien teploty, alebo ak zapnete naraz viac ako jednu varnú zónu. Ak je funkcia aktivovaná môžete si potom naplno užívať varenie bez nutnosti upravovať nastavenia.

Varte pri správnej teplote

Pri indukčnom paneli AEG IAE84411XB reaguje varná zóna hneď, ako sa panvica dotkne zóny. Zóny sa automaticky prispôsobia veľkosti a tvaru takmer každej panvice. Len dbajte na to, aby panvica prekrývala niektorý zo stredových krížov. Rýchlo sa dosiahnu vysoké teploty a vychladnutie je otázkou sekúnd. 

Varné zóny

Varná doska je vybavená detskou poistkou, ktorá zamedzí prestaveniu funkcií dosky. Varná doska ponúka automatické vypnutie a samozrejmosťou je zvukový signál s funkciou vypnutia. Má hladký povrch, preto ju dokážete dôkladne a jednoducho očistiť. Po umytí bude opäť žiariť čistotou a bude pripravená na ďalšie použitie.

  • Ľavá predná zóna - výkon/priemer : 2300/3200W/210mm
  • Ľavá zadná zóna - výkon/priemer : 2300/3200W/210mm
  • Pravá predná zóna - výkon/priemer : 2300/3200W/210mm
  • Pravá zadná zóna - výkon/priemer : 2300/3200W/210mm

Technológia Power Booster

Určite poznáte situácie, kedy sa ponáhľate s varením, no platňa sa pomaly rozohrieva. Indukčná varná doska  AEG je vybavená unikátnou funkciou Power Booster, vďaka ktorej bude varenie oveľa rýchlejšie. Táto skvelá funkcia zabezpečí super rýchly ohrev všetkých pokrmov.

Čistý varný panel

Vďaka indukčnej technológii zostáva oblasť v okolí panvice úplne chladná. Obliate miesta možno dočista utrieť, aby bola varná plocha dokonale čistá. Indukčná technológia zohreje iba panvicu, nie samotnú varnú platňu. Výsledkom toho je, že okolitý povrch zostáva chladný a akékoľvek pokvapkané alebo obliate miesta je možné ihned utrieť. Varný panel bude stále dokonale čistý.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 75 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Indukčné

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG Mastery SenseBoil IAE84411XB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené