AEG Mastery SenseFry IAE84851FB

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
929,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 18,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska AEG Mastery SenseFry IAE84851FB v tmavo šedom prevedení má šírku 80 cm. Ponúka 4 varné zóny s rôznym výkonom. Funkcia FlexiBridge prepojí až 4 varné zóny a vytvorí optimálnu varnú plochu. Technológia Hob2Hood umožňuje nastavenie automatického ovládania odsávača pár. Ak potrebujete vaše jedlo rýchlo zohriať, určite využijete funkciu Power Booster. Pre bezpečnosť detí je je doska vybavená detským zámkom. Ovládanie je dotykové s farebným displejom umiestnené v prednej časti. Disponuje množsvtom užitočných funkcií. Varné zóny sú vybavené 3 krokovým využitím zbytkového tepla, funkciou Pre bezpečnosť detí je je varná doska AEG Mastery SenseFry IAE84851FB vybavená detským zámkom. Detekcia nádoby zaistí, aby sa vaša varná zóna zohriala len vtedy, keď je na nej panvica alebo hrniec. časovačom aj ECO časovačom. Vďaka SenseFry dosahuje dokonalé výsledky pri smažení pokrmov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Siemens EX875KYW1E Siemens EX875KYW1E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Na objednávku
 

1 090,00 €

Indukčná varná doska Siemens EX875KYW1E s fazetovým dizajnom v šírke 80 cm a pečúcim senzorom PerfectFry s 5 úrovňami stupňov teploty a flexInduction Plus zónou. K dispozícii sú 4 indukčné varné zóny (2 x flexZone) so 17 výkonovými stupňami a PowerBoost a panBoost funkciou pre všetky zóny s funkciou ReStart, Assist. Timer s funkciou vypnutia pre všetky zóny. Nechýba funkcia udržiavania teploty, cookConnect system (s hodiacim sa odsávačom pár). Funkcia powerMove Plus umožňuje intuitívne ovládanie stupňov výkonu len pohybom hrnca. Z bezpečnostného hľadiska je vybavená rozpoznaním prítomnosti hrnca, bezpečnostným vypínaním, detskou poistkou, funkciou zablokovania varného panelu pri čistení, 2-stupňový digitálny ukazovateľ zostatkového tepla pre každú zónu. Ovládanie Siemens EX875KYW1E je umiestnené vpredu prostredníctvom FullTouch TFT displeja.

Základné parametre

  • Šírka: 81,2 cm
  • Typ varnej dosky: Indukčná
  • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Navarte rýchlejšie s indukčnou varnou doskou

Indukčná varná doska AEG Mastery SenseFry IAE84851FB spĺňa všetky požiadavky náročného spotrebiča. Navyše je aj štýlovým doplnkom do každej modernej domácnosti. Je totiž vyrobená z kvalitného sklokleramického materiálu v elegantnom čiernom prevedení so skosenými hranami. Indukčné varenie je známe svojou rýchlosťou, presnosťou a pohodlnosťou. Indukčný varný panel sa zohreje omnoho rýchlejšie ako iné typy varnej plochy. Vďaka tomu môžete vytvoriť lahodné pokrmy za výrazne kratší čas. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je posuvné dotykové ovládanie. Každú z ponúkaných funkcií navolíte veľmi jednoduchým dotykom. Pre vašu bezpečnosť je doska vybavená funkciou automatického vypnutia a akustickým signálom, ktorý vás upozorní, ak je niečo v neporiadku. Nechýba ani 3 krokový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý vás ochráni pred popálením.

Dokonalé výsledky bez odhadovania nastavení

Na indukčnej varnej doske SenseFry® môžete pomocou farebného dotykového displeja zvoliť pokrm a pripraviť ho v požadovanej kvalite. Technológia zachováva rovnomerné teplo pre dosiahnutie dokonalého výsledku varenia. Už nemusíte odhadovať kedy má panvica tú správnu teplotu ani upravovať teplotu v priebehu varenia.

Varný panel sa postará o odsávač pár

Vďaka technológii Hob2Hood môže vaša varná doska automaticky ovládať nastavenia odsávača pár. Ide o pokročilú automatickú funkciu, ktorá spája varnú dosku so špeciálnym odsávačom pár. Spotrebiče sú vybavené infračerveným vysielačom. Počas varenia sa ventilátor digestora prispôsobuje podľa zmien teploty, alebo ak zapnete naraz viac ako jednu varnú zónu. Ak je funkcia aktivovaná môžete si potom naplno užívať varenie bez nutnosti upravovať nastavenia.

Flexibilná varná doska

Varná doska má k dispozícii varné zóny s rôznym priemerom a výkonom. Vďaka FlexiBridge je možné ľavú oblasť skombinovať do 2 varných zón rôznych veľkostí alebo do jednej veľkej. Je vybavená detskou poistkou čo vaše dieťa ochráni pred popálením. Doska ponúka automatické vypnutie a samozrejmosťou je zvukový signál s funkciou vypnutia. Doska má hladký povrch, preto ju dokážete dôkladne a jednoducho očistiť. Po umytí bude opäť žiariť čistotou a bude pripravená na ďalšie použitie.

  • Ľavá predná zóna - výkon / priemer: 2300 / 3200 W / 220 mm
  • Stredná zadná zóna - výkon / priemer: 2300 / 3200 W / 210 mm
  • Ľavá zadná zóna - výkon / priemer: 2300 / 3200 W / 220 mm
  • Pravá predná zóna - výkon / priemer: 1800 / 2800 W / 180 mm

Kontrola prípravy s dotykovým displejom

Samostatný farebný TFT dotykový displej zabezpečí kontrolu nad varnou doskou. V reálnom čase je možné sledovať stav jednotlivých varných zón a podľa aktuálnej potreby upravovať ich nastavenia. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne.

Funkcia Power Boost

Určite poznáte situácie, kedy sa ponáhľate s varením, no platňa sa pomaly rozohrieva. Indukčná varná doska  AEG je vybavená unikátnou funkciou Power Boost, vďaka ktorej bude varenie oveľa rýchlejšie. Táto skvelá funkcia zabezpečí super rýchly ohrev všetkých pokrmov.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine IAE84851FBSK (stiahnuť) [*.pdf, 652.18 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 78 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Typ horného povrchu: Indukčné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Aeg
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 78 cm
Výška: 4,4 cm
Hĺbka: 78 cm
Hmotnosť: 13 Kg

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Dizajn

Typ horného povrchu: Indukčné
Malá varná zóna (počet): 1
Štandardná varná zóna: 3
Flexi zóna: Ano
Kovový Rámček: Áno
Skosené hrany: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 400 V, 220-240
Celkový príkon dosky: 7,35 kW

Funkcie

iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 949597550

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore