AEG ProSense L6FBG49WC


Kapacita bubna: 9 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min., Počet programov: 10, Maximálna hĺbka: 66 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: C, Elektronický informačný list


Cena 489,00 €

Zľava 12% z pôvodnej ceny: 557,00 € Zobraziť nápoveď

9,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená práčka AEG ProSense L6FBG49WC v bielej farbe vyperie na jedno pranie až 9 kg bielizne s rýchlosťou otáčok 1 400 otáčok za minútu. Hlučnosť pri odstreďovaní je 75 dB. Čitateľný LCD displej, 10 programov a ovládanie pomocou kolieska. Funkcie Fuzzy Logic, ProSense®, SoftPlus, odložený štart, Detská poistka, extra plákanie alebo AquaControl. Bubon ProTex a Invertor motor pre spoľahlivý chod práčky AEG L6FBG49WC.

 

AEG ProSense L6FBG49WC

Voľne stojaca spredu plnená práčka AEG L6FBG49WC v bielej farbe (rozmery (vxšxh): 850 x 600 x 660 mm) sa stane praktickým pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Práčka je šetrná k hodvábnym a jemným tkaninám. Na jedno pranie vyperie až 9 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní dosahujú 1400 ot./min. 

Výkonný motor

Voľne stojaca práčka AEG L6FBG49WC je vybavená tichým a veľmi výkonným inventorovým motorom, ktorý vašu špinavú bielizeň vždy dokonale vyperie pri akomkoľvek zvolenom programe. Motor je spoľahlivý a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Vďaka bezkontaktnej inventorovej technológii sú znížené vibrácie, a tým aj samotné opotrebenie spotrebiča. 

Fuzzy Logic

Praktická technológia Fuzzy Logic sa postará o priebeh a kontrolu vami zvoleného pracieho programu. Vložená bielizeň sa v bubne práčky automaticky zváži a následne sa nastaví vhodná a potrebná doba prania, oplachovanie a spotreba vody a elektrickej energie. S takouto automatikou sa zabezpečí vždy optimálne pranie bez zbytočného plytvania vody a energie. 

ProSense a Eco TimeSave

Technológia ProSense taktiež prispieva k úspore vody a energií. Pri každom praní technológia zabezpečí zváženie a optimálne nastavenie podľa vami zvoleného programu. Snímače vo vnútri nastavia správnu dĺžku pre každý typ vloženej bielizne. Ďalšou technológiou je Eco a TimeSave, ktoré skracujú dĺžku pracieho programu. Môžete si vybrať oba tieto programy, čím sa dosiahne ešte účinnejšie pranie. O vaše odevy bude skvele postarané v kratšom čase.  

 

Starostlivosť o odevy

Aj táto spredu plnená práčka od spoločnosti AEG je vybavená šetrným bubnom ProTex, ktorého hlavnou úlohou je starať sa o vašu bielizeň a zachovať ju v skvelom stave. Jemné vodné trysky v bubne počas pracieho procesu bielizeň nadvihujú, čím ju chránia pred nechceným natiahnutím. Väčšie množstvo otvorov v bubne výrazne znižuje poškodenie tkanín, výsledkom je tak zachovaný tvar a textúra odevov.

Jemné už na dotyk

Starostlivosť o bielizen je náročná, najmä ak potrebujete ošetriť jemné tkaniny. S technológiu SoftPlus budú časi vášho oblečenia krásne mäkké. V niektorých prípadoch sa aviváž nedostane vždy ku každému vláknu, a preto sa nemusí dosiahnuť požadovaný vyýsledok. Táto technológia však distribuuje aviváž tak, aby sa dostala ku každému vláknu. Po vypratí tak bude oblečenie jemnejšie a príjmnejšie na dotyk. Dbajte o vašu bielizeň a zachovajte jej krásny vzhľad čo najdlhšie. 

Pracie programy:

 • Bavlna a Vlna plus

 • Jemné

 • Syntetické

 • Antialergický

 • Rýchly 20 minútový (3 kg)

 • Lôžkoviny

 • Šport

 • Škvrny

 • Extra plákanie

 • Vyváženie náplne v bubne

 • Odložený štart

 • Protipenový systém

 • Ochrana proti vytopeniu

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 10
Maximálna hĺbka 66 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG ProSense L6FBG49WC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené