AEG ProSense L6FLG49SCA

Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 9 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 49 kWh na 100 cyklov, 10 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená smart práčka AEG ProSenseL6FLG49SCA s motorom Ökoinvertor v energetickej triede A vyperie 9 kg bielizne pri 1400 ot./minútu. Disponuje technológiou ProSense, automatickým dávkovaním prášku AutoDose, funkciou SoftPlus a aplikáciou My AEG Care.

AEG ProSense L6FLG49SCA

Voľne stojaca spredu plnená práčka AEG ProSense L6FLG49SCA s kapacitou bubna 9 kg sa stane praktickým pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň celej vašej rodiny. Je vybavená otočným voličom a prehľadným displejom, na ktorom uvidíte prací čas zvoleného programu. Odevy budú dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní dosahujú 1400 ot./min. pri hlasitosti 75 dB. 

  • Programy: bavlna, syntetika, jemná bielizeň, Wool\Silk, športová bielizeň, 20min 3Kg, lôžkoviny, jednoduché žehlenie, odstredenie/vypustenie, Anti Allergy Vapour, Eco 40-60
  • Funkcie: extra plákanie, kontrola vyváženia náplne v bubne, technológia Fuzzy Logic, posunutý štart, protipenový systém, detský zámok 

Technológia ProSense®

Inovatívna technológia ProSense® automaticky odváži každú dávku, aby poskytla cyklus na mieru. Senzory následne presne upravia časy prania, čím zabezpečia optimálnu starostlivosť o každý kus odevu. Vaša bielizeň bude po vybraní vždy žiariť čerstvosťou a novosťou, a navyše usporíte vodu a energiu.

SoftPlus

Táto smart práčka dosiahne výsledky, ktoré si všimnete ihneď po dotočení bubna. Keďže SoftPlus sa postará, aby sa aviváž dostala do každej časti tkaniny pri vstupe do bubna, bude oblečenie jemnejšie, hodvábnejšie a hladšie na dotyk ako kedykoľvek predtým, pri súčasnej ochrane vlákien a predĺžení životnosti každého odevu.

Antialergický program 

Perte svoju bielizeň dôkladne. Práčka disponuje praktickým antialergickým programom, ktorý poteší nie jedného použivateľa. Vďaka programu sa s 99% účinnosťou odstránia všetky nečistoty a alergény ako roztoče, peľové častice a iné. Výsledkom je čistá bielizeň, ktorá vyhovuje aj osobám s veľmi citlivou pokožkou.

ÖkoInverter, najnižšia spotreba energie

Energeticky účinný motor ÖkoInverter ponúka najvyššiu účinnosť a trvanlivosť a zabezpečuje tiež špičkový prací výkon bez ohľadu na zvolený program.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 10
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií AEG ProSense L6FLG49SCA

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami